آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9568
۹۵/۱۰/۲۳ - ۹:۳۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، نشست سیاسی با محوریت حجاب و تهاجم فرهنگی در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیراز با سخنرانی خانم علمشاهی از اساتید حوزه علمیه شیراز برگزار گردید. خانم علمشاهی، ابتدا در این نشست به ساخت و ترویج فرهنگ حجاب بصورت بنیادین اشاره کرد و گفت: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، نشست سیاسی با محوریت حجاب و تهاجم فرهنگی در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شیراز با سخنرانی خانم علمشاهی از اساتید حوزه علمیه شیراز برگزار گردید.

خانم علمشاهی، ابتدا در این نشست به ساخت و ترویج فرهنگ حجاب بصورت بنیادین اشاره کرد و گفت: حجاب به عنوان یکی از ضروری ترین و در عین حال پراهمیت ترین مسائلی است که جوامع امروزی به خصوص جامعه ما بایستی روی ان تاکید کند و بصورت ریشه ایی به آن بپردازد و با روش های تخصصی به ترویج فرهنگ حجاب بپردازیم.

وی با توجه به اینکه جوامع غربی به خصوص آمریکا قصد در تخریب فرهنگ غنی عفاف اسلامی را دارد افزود: از دوران قبل از انقلاب که جوامع غربی به ویژه آمریکا با نفوذی که در بین سران مملکت داشتند قصد در تخریب فرهنگ غنی اسلامی و انتقال فرهنگ خود به کشورمان را داشتند و هم اکنون مشاهده می کنیم که با استفاده ار فضای مجازی و شبکه های ماهواره ای برای رسیدن به هدف خود همچنان در تلاش هستند که عفاف و حجاب اسلامی را از میان بردارند.

این محقق حوزه باتوجه به تهاجم و نیت دشمن به جهت از بین بردن فرهنگ اسلامی و ازمیان برداشتن حجاب و عفاف تمرکز در این حوزه را حائزاهمیت دانست و افزود: دشمن با تمام تلاش خود قصد در تخریب پایه های فرهنگی جوامع اسلامی از جمله کشور مارا داشته و ما بایستی در مقابل این توطئه ها عکس العملی صحیح داشته باشیم و نباید در مقابل هجمه های دشمن سکوت کنیم.

وی کمرنگ شدن حجاب و عفاف را در جوامع اسلامی به سبب فعالیت رسانه هایی همچون ماهواره و فضای مجازی دانست و به بررسی نقش طلاب در این میان پرداخت و گفت: وجود رسانه های قدرتمندی همچون ماهواره و فضای مجازی مقابله با بد حجابی را کمی سخت کرده و در این میان مبلغان دین بایستی با برنامه های فرهنگی و همچنین آگاهی عمومی درمورد حجاب به اینگونه تهاجمات فرهنگی پاسخ مناسبی بدهند و ساده انگارانه به آن نگاه نکنند!

وی نوجوانان و جوانان را به عنوان نقطه هدف تهاجم فرهنگ دانست و افزود: نسل امروزه در مقابل تهاجمات غرب بسیار آسیب پذیر است و همانگونه که مشاهده می کنیم به عنوان طعمه و نقطه هدف در بحث بی حجابی،تاثیر زیادی را از این هجمه ها پذیرفته است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32