آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9555
۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا”، “ایمن مزیک”، رییس شورای مرکزی مسلمانان آلمان در بخشی از گفت وگو با روزنامه آلمانی “دی ولت”، درباره شرایط مسلمانان بعد از حملات تروریستی اخیر در اروپا و برلین گفت: در جوامع مساجد نگرانی های زیادی احساس می شود. دامنه حملات تروریستی در زندگی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا”، “ایمن مزیک”، رییس شورای مرکزی مسلمانان آلمان در بخشی از گفت وگو با روزنامه آلمانی “دی ولت”، درباره شرایط مسلمانان بعد از حملات تروریستی اخیر در اروپا و برلین گفت: در جوامع مساجد نگرانی های زیادی احساس می شود. دامنه حملات تروریستی در زندگی روزمره مسلمانان آلمان هم قابل لمس است.

وی افزود: زنان با روسری در آلمان توهین و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند. این دشمنی روزافزون علیه مسلمانان بعد از حملات تروریستی پاریس و نیس فرانسه قابل لمس و حالا هم همچنان افزایش می یابد.

به نوشته تسنیم، مزیک در ادامه گفت: این روند دشمنی به صورت روزافزون تشدید می شود. بسیاری از راستگرایان افراطی و پوپولیست ها حالا سعی می کنند از این شرایط برای از بین بردن انسجام جامعه ما استفاده کنند.

وی ادامه داد: اما هیچ گزینه ای در این شرایط غیر از این وجود ندارد که کنار هم بمانیم و نگذاریم که از هم جدا شویم. ما نباید کسب و کار تروریست ها را در رسیدن به این هدف رونق دهیم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32