کد خبر: 9545
17/01/08 - 11:51 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، در این نمایشگاه منتخبی از منابع مطالعاتی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی به مناسبت، سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب به‌دستور رضاخان پهلوی در سال ۱۳۱۴، در معرض دید عموم علاقه‌مندان گذاشته شده است. حدود ۳۰ برگ سند تاریخی از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، در این نمایشگاه منتخبی از منابع مطالعاتی سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی به مناسبت، سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب به‌دستور رضاخان پهلوی در سال ۱۳۱۴، در معرض دید عموم علاقه‌مندان گذاشته شده است.

حدود ۳۰ برگ سند تاریخی از اسناد برگزیده آرشیو مدیریت امور اسناد و مطبوعات آستان قدس رضوی با موضوع کشف حجاب در خراسان در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.

در بخش دیگر نمایشگاه موضوعی حجاب، نزدیک به ۲۰۰ نسخه از کتاب‌های مخزن چاپی کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی در محورهای موضوعی کشف حجاب و واقعه گوهرشاد، نقش اجتماعی و تربیتی حجاب، عفاف و حجاب و اهمیت آن، حجاب از دیدگاه دین و قرآن، فلسفه و کارکردهای حجاب و همچنین چیستی و چرایی حجاب، در معرض نمایش اهل کتاب و کتابخوانی قرار گرفته است.

حکایت کشف حجاب، فرشتگان زمین، طرح امنیت اجتماعی، رایحه نجابت، حجاب از دیدگاه عقل و دین، حجاب در ادیان الهی، حجاب و انقلاب، چی شد چادری شدم؟، راه‌های تقویت فرهنگ حجاب در حج و زیارت، عطر فرشته، اربعین حجاب و… ، برخی از عنوان‌های این کتاب‌های چاپی است.

لازم به ذکر است، نمایشگاه کتاب و سند با موضوع حجاب، از ۱۵ تا ۲۱ دی ۱۳۹۵، از ساعت ۷:۱۵ تا ۱۹، در تالار ورودی کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی پذیرای اهل علم و معرفت است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32