کد خبر: 9515
17/01/02 - 9:18 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، حجت الاسلام علی معبودی، در جمع روحانیون و طلاب حلقه های صالحین شهرستان بویین زهرا که درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزارشد اظهارکرد: دشمنان با استفاده از جنگ نرم و تحریم‌ها در راه ضربه زدن به نظام، جوانان و مقابله با […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه” ، حجت الاسلام علی معبودی، در جمع روحانیون و طلاب حلقه های صالحین شهرستان بویین زهرا که درسالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی این شهر برگزارشد اظهارکرد: دشمنان با استفاده از جنگ نرم و تحریم‌ها در راه ضربه زدن به نظام، جوانان و مقابله با جمهوری اسلامی بر آمده‌اند، اما خوشبختانه با هدایت‌های رهبری معظم انقلاب نقشه‌های دشمن به شکست منجر شده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین خاطرنشان کرد: آسایش و امنیت کنونی کشور در میان ناامنی منطقه، مرهون تدبیر رهبری است و دشمنان باید بدانند که آرزوی ضربه زدن به ایران اسلامی را به گور می‌برند. در جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس نیز حضور گسترده و وحدت مردم در جبهه و هدایت‌های رهبری باعث پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: امروز دشمن در همه صحنه ها به ویژه با وسایل ارتباطی از جمله ماهواره و شبکه های اجتماعی در صدد تخریب جامعه و جوانان هستند ، لذا خانواده و والدین با آگاهی کامل و تقوای الهی فرزندان خود را در این عرصه آگاه نمایند.

حجت الاسلام معبودی تصریح کرد: ماهواره بر بحث حجاب و عفاف، سست شدن پایه های اعتقادی و دینی در بین خانواده ها تاثیر منفی داشته و باعث به خطرافتادن کانون خانواده می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قزوین عنوان داشت: با توجه به تاکیدات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نباید از دشمن بیرونی ترسید، بلکه باید از تفرقه و چندگانگی که در ملت ایجاد می‌شود، اجتناب کرد.

وی خاطرنشان کرد: روحانیونی که با حلقه های صالحین در ارتباط هستند تلاش نمایند که برنامه ها را منحصر و محدود در یک برنامه و فعالیت خاص نکنند، بلکه به عنوان مثال در بحث جوانه های صالحین علاوه بر آموزشهای دینی، عقیدتی به آموزش های هنری، علمی، ورزشی و سبک زندگی اسلامی نیز توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32