کد خبر: 9476
16/12/22 - 10:38 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، کمپین«من حجاب را دوست دارم» همراه با عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب به همت مؤسسه فرهنگی بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) کرمانشاه راه‌اندازی شد. در این طرح محصولات فرهنگی مرتبط با موضوع عفاف و حجاب در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)، کمپین«من حجاب را دوست دارم» همراه با عرضه محصولات فرهنگی مرتبط با عفاف و حجاب به همت مؤسسه فرهنگی بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) کرمانشاه راه‌اندازی شد.

در این طرح محصولات فرهنگی مرتبط با موضوع عفاف و حجاب در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت که تا به امروز مورد استقبال بسیاری از بانوان و حتی دانشگاهیان قرار گرفته است.

در این طرح علاقه‌مندان برای تهیه محصولات و حتی برپایی نمایشگاه‌های عفاف و حجاب می‌توانند به نشانی نرسیده به سه راه شریعتی، ساختمان ثاقب سبز، طبقه همکف مراجعه کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت دراین کمپین تصاویر مرتبط با حجاب و عفاف خود را از طریق ILOVEHijab_kermanshah و یا @ILOVEHijab_kermanshah با ما به اشتراک بگذارند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32