آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9464
۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری فارس “، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی صاحب‌الامری در حاشیه این کارگاه به پیامدهای فرهنگی، عقیدتی، اجتماعی و فردی بی‌حجابی اشاره کرد و اظهار داشت: لباس پوشیدن شأنی از شئون انسانی است و در یک جامعه لباس هر انسان همچون پرچمی است که ملیت، مذهب و […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری فارس “، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی صاحب‌الامری در حاشیه این کارگاه به پیامدهای فرهنگی، عقیدتی، اجتماعی و فردی بی‌حجابی اشاره کرد و اظهار داشت: لباس پوشیدن شأنی از شئون انسانی است و در یک جامعه لباس هر انسان همچون پرچمی است که ملیت، مذهب و فرهنگ او را مشخص می‌کند.

وی اضافه کرد: ترویج فرهنگ بی‌حجابی و خود نمایی، اذهان جامعه را به سوی زیبایی‌های ظاهری و جسمی می‌کشاند و ارزش‌های واقعی نظیر علم و اخلاق اهمیت خود را از دست می‌دهد و موجب تضعیف ارزش‌های متعالی می‌شود.

صاحب‌الامری افزود: گرایش به حجاب از عفاف ناشی می‌شود و همانطور که عفاف یک امر فطری است، دینداری و رعایت احکام شرعی نیز به سلامت فطرت کمک و ضعف دینداری به ضعف عفاف می‌انجامد و در نتیجه منجر به بی‌حجابی می‌شود.

این مدرس کارگاه، شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنت را از ابزار اصلی دشمن در تهاجم فرهنگی دانست و تصریح کرد: دو نوع تهاجم فرهنگی وجود دارد که نوع مستقیم آن با رویکرد دینی و غیر دینی و غیر مستقیم آن با ترویج اباحی‌گری، فساد و فحشا و سبک زندگی غربی در ارتباط است.

صاحب‌الامری جهان‌بینی الحادی، نفی مبدأ و معاد، اصالت دنیا و لذت را فرهنگ مدرن در سبک زندگی غربی دانست و افزود: سبک زندگی غربی زمانی برای ما مسأله می‌شود که از حیث اجتماعی رو به فراگیری برود و دارای فضای پر رنگ اجتماعی شود و نوعی جا بجایی صورت می‌گیرد که در آن ضد ارزش‌ها، ارزش و ناهنجارها، هنجار و منکرها معروف محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32