کد خبر: 9458
16/12/22 - 9:15 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از patch، در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا، حجاب یک زن کارمند دولتی مسلمان در ایالت نیوجرسی در مرکز توسعه نیوآرک از سرش کشیده شده و او توسط یک کارفرمای مرد سفیدپوست مورد توهین و تحقیر قرار گرفت. به گفته مقامات شهری، یک کارفرمای مرد سفید […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از patch، در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا، حجاب یک زن کارمند دولتی مسلمان در ایالت نیوجرسی در مرکز توسعه نیوآرک از سرش کشیده شده و او توسط یک کارفرمای مرد سفیدپوست مورد توهین و تحقیر قرار گرفت.

به گفته مقامات شهری، یک کارفرمای مرد سفید پوست در این مرکز، یک زن مسلمان سیاه پوست را مورد تمسخر و اهانت کلامی قرار داده، سپس حجاب او را از سرش کشیده و بر زمین انداخته است.

سخنگوی سازمان کار و توسعه نیروی کار ایالت نیوجرسی اعلام کرد : در شرایطی که خشونت علیه مسلمانان در سرتاسر آمریکا رو به افزایش هستند، جرایم نفرت محوری مانند این مورد باید به صورت ماهیت واقعی‌شان شناسایی شده و به شدیدترین شکل ممکن مورد مجازات قرار بگیرند.

وی افزود: فضای خشونت‌آمیز ضدمسلمانان در هفته‌های اخیر به حد انفجار رسیده و چیزی جز تراژدی، درد و تفرقه میان مردم برجای نگذاشته است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32