کد خبر: 9435
16/12/20 - 8:49 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، عده‌ای از دانشجویان دختر دانشگاه بریگهام یانگ متعلق به کلیسای مورمون در شهر پرووو در ایالت یوتای آمریکا، به منظور نشان دادن حمایت‌شان از جامعه مسلمانان، روزهای چهارشنبه حجاب به سر می‌کنند. بیشتر این دانشجویان دختر در رشته مطالعات خاورمیانه تحصیل کرده و هدف‌شان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، عده‌ای از دانشجویان دختر دانشگاه بریگهام یانگ متعلق به کلیسای مورمون در شهر پرووو در ایالت یوتای آمریکا، به منظور نشان دادن حمایت‌شان از جامعه مسلمانان، روزهای چهارشنبه حجاب به سر می‌کنند.

بیشتر این دانشجویان دختر در رشته مطالعات خاورمیانه تحصیل کرده و هدف‌شان از این کار گسترش تنوع و کمک به مبارزه با تبعیض است.

حنیف سلیمان از دانشجویان انجمن اسلامی دانشگاه از این حرکت دانشجویان مسیحی سپاسگزاری کرده و گفت: این اقدام پیام تنها نبودن مسلمانان را به دنیا می‌رساند.

سوندرا ساسر یکی از دانشجویان مسیحی شرکت کننده در این طرح می‌گوید: بسیاری از مسلمانان احساس ناامنی می‌کنند و گاهی نگران و ترسیده هستند. در نتیجه به نظر من هر گونه ابراز همدلی می‌تواند تاثیر مثبتی داشته با شد.

وی افزود: مسلما نگاه‌ها به ما تغییر خواهد کرد اما از سوی دیگر تنوع در محوطه دانشگاه افزایش خواهد یافت.

گروه همچنین صفحه فیس بوکی تشکیل داده و از دانشجویان دختر خواسته است تا در راستای اعلام همبستگی با دختران مسلمان، همگی در روزهای چهارشنبه حجاب و لباس‌های مذهبی به تن کنند.

بیشتر دانشجویان دانشگاه بریگهام یانگ عضو کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخر الزمان هستند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32