آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9385
۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “تسنیم “، حجت‌الله نریمانی ؛در اولین نشست مشترک شورای حجاب و عفاف و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر اداره‌کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست تبادل تجربه و همفکری و هماهنگی برای اجرایی شدن برنامه‌های ابلاغی است. وی از ارسال […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “تسنیم “، حجت‌الله نریمانی ؛در اولین نشست مشترک شورای حجاب و عفاف و ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر اداره‌کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت: هدف از برگزاری این نشست تبادل تجربه و همفکری و هماهنگی برای اجرایی شدن برنامه‌های ابلاغی است.

وی از ارسال شیوه‌نامه حجاب و عفاف و امر‌به‌معروف و نهی از منکر به واحدهای اداری و آموزشی استان خبر داد و گفت: نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف و امربه‌معروف و نهی از منکر یک تکلیف است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان نهادینه‌ سازی فرهنگ حجاب و عفاف و امربه‌معروف و نهی از منکر را یک تکلیف الهی دانست و تصریح کرد: نمی‌توان به این موضوع صرفاً از دید اداری نگاه کرد.

وی با اشاره به اهمیت حجاب و عفاف و امربه‌معروف و نهی از منکر و تأکیدات خداوند متعال در قرآن کریم و آموزه‌های دینی گفت: رعایت حجاب و عفاف و احیای امر به معروف و نهی از منکر وظیفه هر مسلمان و یک تکلیف الهی است.

نریمانی با تأکید بر اجرایی شدن فرهنگ حجاب و عفاف در سطح ادارات و مدارس استان افزود: برابر بخشنامه وزارتی طرح یادآوران متشکل از دانش‌آموزان سرآمد در مدارس تشکیل و هسته‌های امربه‌معروف و نهی از منکر نیز فعالیت خواهند داشت.

وی محیط تعلیم و تربیت را دارای قداست والایی دانست و با تاکید بر تبیین و عملیاتی شدن برنامه‌های ابلاغی در سطح مدارس اظهار کرد: نقش الگویی فرهنگیان و معلمان در جامعه نقش مهمی است و مدیران و معلمان نیز در سطح مدارس الگوی دانش‌آموزان در رعایت این حدود هستند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان به برنامه‌های قرآنی آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت: توجه به برنامه‌های قرآنی از سیاست‌ها و راهبردهای اولویت‌دار وزارت آموزش و پرورش است و اگر قرآن به عنوان کتاب زندگانی وارد زندگی مردم شود همه برنامه‌های تربیتی محقق خواهد شد.

وی گفت: قرآن محور فعالیت‌های پرورشی است و باید با گفتمان سازی و احیای نقش تربیتی فرهنگیان در این راستا تلاش کنیم چرا که معلمان، معلم آموزش و پرورش هستند و شروع کلاس درس با آیه‌ای ازکلام الهی باعث مانوس شدن دانش‌آموزان با قرآن خواهد شد و همه وظیفه داریم به عنوان یک وظیفه و تکلیف در این راستا تلاش کنیم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32