کد خبر: 9361
16/12/06 - 9:25 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “فارس” ، شهلا تاجفر ؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب خبر داد و اظهار داشت: نمایشگاه ملی عفاف و حجاب به صورت ملی و در استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد. وی با بیان اینکه هدف از […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “فارس” ، شهلا تاجفر ؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب خبر داد و اظهار داشت: نمایشگاه ملی عفاف و حجاب به صورت ملی و در استان آذربایجان غربی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است، تصریح کرد: معرفی حجاب برتر در جامعه به ویژه در بین بانوان از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه به شمار می‌رود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی با اشاره به تلاش‌هایی که در این زمینه انجام گرفته است، ادامه داد: در این زمینه شاهد اصالت بخشی به موضوع و فرهنگ عفاف و حجاب خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه‌ها شرایطی فراهم می‌شود تا الگوهای برتر نیز مورد معرفی قرار گیرند، بر همکاری هر چه بیش‌تر دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه تأکید کرد.

تاجفر با بیان اینکه مقوله حجاب و عفاف یک موضوع فرهنگی اجتماعی است، اظهار داشت: باید خانواده‌ها و جوانان بیش از پیش با مقوله حجاب و عفاف آشنا شوند و در این خصوص تبلیغ می‌تواند ما را به توفیق برساند.

مدیرکل امور بانوان و استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه در مرحله نخست باید حجاب در خانواده‌ها مورد توجه قرار گیرد، بر نقش مادران در خانواده اشاره کرد و گفت: مادران می‌توانند در تربیت هر چه بهتر فرزندان خود در زمینه حجاب و عفاف تلاش کنند.

وی با بیان اینکه حجاب و عفاف امری فطری است، اظهار داشت: باید خانواده‌‌ها نیز در ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ما را یاری رسانند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32