کد خبر: 9329
16/12/01 - 12:46 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” تسنیم ،حزب سوسیال مسیحی آلمان نیز در واکنش به تصویب طرح ممنوعیت برقع در پارلمان هلند با در نظر گرفتن ۴۰۰ یورو جریمه برای فرد متخلف، خواستار ممنوع شدن این پوشش همچنین در آلمان شد. به نقل از نشریه “دی سایت”، حزب سوسیال مسیحی آلمان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” تسنیم ،حزب سوسیال مسیحی آلمان نیز در واکنش به تصویب طرح ممنوعیت برقع در پارلمان هلند با در نظر گرفتن ۴۰۰ یورو جریمه برای فرد متخلف، خواستار ممنوع شدن این پوشش همچنین در آلمان شد.

به نقل از نشریه “دی سایت”، حزب سوسیال مسیحی آلمان در واکنش به تصویب طرح ممنوعیت روبنده در اماکن عمومی در پارلمان هلند درخواست های خود برای ممنوع کردن این حجاب در آلمان را تایید شده ارزیابی کرد.

مجلس نمایندگان هلند روز سه شنبه به طرحی رای داد که به موجب آن استفاده از پوشش ها و روبندهایی که کل صورت را می پوشاند در برخی اماکن عمومی برای زنان ممنوع می شود.

به موجب این طرح، نقض این ممنوعیت حجاب چهره برای فرد متخلف تا ۴۰۰ یورو جریمه دارد.

به این ترتیب کشور هلند بعد از فرانسه، بلژیک و بلغارستان چهارمین کشور اروپایی است که این پوشش را ممنوع اعلام کرده است.

بعد از این رای گیری در پارلمان هلند، “آندرس شویر”، دبیر کل حزب سوسیال مسیحی آلمان که احزاب مهم دولت ائتلافی در این کشور است نیز بار دیگر بر درخواست خود برای ممنوعیت حجاب چهره همچنین در آلمان تاکید کرده و گفت: وقتی که هلندی ها می توانند برقع را ممنوع کنند ما هم می توانیم. ممنوعیت حجاب چهره باید حالا در آلمان نیز شکل گیرد. برقع یک پوشش اسلامی است و در اروپای روشنگر چهره نشان داده می شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32