کد خبر: 9317
16/11/29 - 9:28 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری فارس ، بهروز عیسی‌زاده در همایش “ما زنده‌ایم” ویژه بانوان بسیجی و ورزشکار به‌مناسبت هفته گرامی‌داشت بسیج، اظهار کرد: بسیج یکی از نیروهای بزرگی است که رابطه عمیق با خداوند و اهل‌بیت(ع) دارد و توکل بر خداوند از رمزهای مهم پیروزی‌اش با دست خالی مقابل […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری فارس ، بهروز عیسی‌زاده در همایش “ما زنده‌ایم” ویژه بانوان بسیجی و ورزشکار به‌مناسبت هفته گرامی‌داشت بسیج، اظهار کرد: بسیج یکی از نیروهای بزرگی است که رابطه عمیق با خداوند و اهل‌بیت(ع) دارد و توکل بر خداوند از رمزهای مهم پیروزی‌اش با دست خالی مقابل استکبارگران است.

وی افزود: بانوان کشورمان در جنگ تحمیلی نقش‌آفرینی زیادی داشتند و امروزه نیز بانوان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، ورزشی و دیگر میادین نقش مهمی ایفا می‌کنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل با اعلام اینکه بانوان کشورمان از اهل‌بیت(ع)، معصومان و بانوانی مانند حضرت زینب‌(س) درس آزادگی و دشمن‌ستیزی آموختند، تصریح کرد: این بانوی بزرگ اسلام در ترویج و تبلیغ نهضت عاشورا نقش عظیمی داشت و با یک سخنرانی و خطبه همه تاج و تخت یزیدیان را بر هم زد.

*نگاه اسلام به زن از نگاه جوامع غربی و شرقی به‌دور است

این مسؤول با اشاره به اینکه نگاه اسلام به زن در جامعه بسیار ارزشمند است و نه از دیدگاه غربی‌ها و نه از دیدگاه شرقی‌ها به زن نگاه می‌کند، گفت: امروزه حفظ حریم خانواده، گرم کردن محیط خانواده و استحکام بنیان آن توسط زنان جامعه مهم است.

عیسی‌زاده یادآور شد: هم‌اکنون زنان جامعه آگاه، با بصیرت، دشمن‌ستیز و گوش به فرمان اوامر ولی امر مسلمین هستند و لحظه‌ای به غفلت نمی‌گذرانند.

وی با اعلام اینکه رهبر انقلاب اسلامی در دیدار بانوی مدال‌آور المپیکی اعلام می‌کنند که شما دل من و دل ملت ایران شاد کردید و با حجاب خود باعث این شادی شدید، بیان کرد: امروزه بانوان در میادین ورزشی با حجاب اسلامی تیر زهرآلودی به توطئه‌ها و نقشه‌های شوم استکبارگران می‌زنند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل این شهرستان را مهد دین، اخلاق، ادب، فقه، سیاست و تاریخ دانست و یادآور شد: ورزشکاران آملی در میادین مختلف ورزشی با به اهتزاز درآوردن پرچم خوش‌رنگ کشورمان و طنین‌انداز کردن سرود ملی‌مان اقتدار و عزت را رقم می‌زنند.

*استکبارگران نابودی بنیان خانواده ایرانی‌ها را می‌خواهند

این مسؤول ادامه داد: زن و مادر ورزشکار ایرانی می‌تواند با عمل به دستورات دینی کاری کند که مایه مباهات شود زیرا امروزه استکبارگران تمام توان خود برای از بین بردن بنیان خانواده، بر‌هم‌زدن حجاب و عفاف به کار گرفته‌اند.

عیسی‌زاده با اعلام اینکه ۳ هزار شهیده زن در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس تقدیم اسلام شدند، بیان کرد: شهیده طاهره هاشمی شیرزن آملی بود که در حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۱۳۶۰ در سن کم تمام هستی خود را به کف گرفت و در مقابل کمونیست‌ها جانانه ایستادگی کرد.

وی با اعلام اینکه این شهیده به‌عنوان شهید شاخص در سال‌های گذشته مطرح بودند، ادامه داد: در نگاه اسلام تفاوت بین زن و مردم وجود ندارد و خداوند برترین افراد را باتقواترین آنها می‌داند.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل گفت: امروزه غرب و استکبار به‌دنبال بر‌هم‌زدن بنیان خانه و خانواده است پس باید با تمام وجود از این حریم دفاع کرده و در راه استحکام آن برآییم.

به گزارش فارس، همایش بصیرتی «ما می‌توانیم» ویژه بانوان بسیجی و ورزشکار این شهرستان به‌مناسبت هفته گرامیداشت بسیج با همکاری سپاه ناحیه آمل، اداره ورزش و جوانان، کانون بسیج ورزشکاران و اداره اوقاف و امور خیریه در سالن همایش‌های مرکز بصیرت آستان امام‌زاده ابراهیم(ع) این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32