آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9313
۹۵/۰۹/۰۷ - ۹:۴۶ ق.ظ

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده آستارا در حاشیه برگزاری نهضت «ما زنده‌ایم» در مدرسه دخترانه فاطمه زهرا(س) بخش لوندویل این شهرستان اظهار کرد: در مراسم مذکور ۲۵۰ نفر از دانش‌آموزان دختر بسیجی حضور داشتند. حسین سلیمان‌نژاد با اشاره به اینکه آیین مذکور با محوریت پرداختن به حجاب و عفاف در بین دانش‌آموزان مدارس […]

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهید فهمیده آستارا در حاشیه برگزاری نهضت «ما زنده‌ایم» در مدرسه دخترانه فاطمه زهرا(س) بخش لوندویل این شهرستان اظهار کرد: در مراسم مذکور ۲۵۰ نفر از دانش‌آموزان دختر بسیجی حضور داشتند.

حسین سلیمان‌نژاد با اشاره به اینکه آیین مذکور با محوریت پرداختن به حجاب و عفاف در بین دانش‌آموزان مدارس دخترانه به صورت سالانه برگزار می‌شود، افزود: سه مرحله از آیین مذکور در سنوات گذشته در مدارس دخترانه شهر آستارا برگزار شده است.

وی هدف از برگزاری نهضت «ما زنده‌ایم» را ترغیب و تشویق دختران متدین و انقلابی برای مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمنان نظام اسلامی، تقویت شجاعت، عفت و مسؤولیت در بین دانش‌آموزان محجبه دختر در مدارس عنوان کرد.

این مسؤول دایر شدن ایستگاه صلواتی و قرائت بیانیه توسط دانش‌آموزان دختر بسیجی را از دیگر بخش‌های نهضت «ما زنده‌ایم» دانست و بیان کرد: در جریان آیین مذکور تعدادی از دانش‌آموزان دختر که در سنوات گذشته حجاب برتر را انتخاب کرده بودند مورد تجلیل قرار گرفتند.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده آستارا شاخص‌های نهضت «ما زنده‌ایم» را برگرفته از منویات مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: مباحثی نظیر سیره شهدای زن مانند عفت، حجاب برتر، شجاعت و احساس مسؤولیت توسط «حامد حبیب‌زاده» برای حاضران تشریح شد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32