کد خبر: 9310
16/11/27 - 9:33 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری رسا در ایلام، محمود علی پور، مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام، در حاشیه برگزاری کارگاه تخصصی حجاب و عفاف در ایلام که با حضور اساتید برجسته حوزوی در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرنگار خبرگزاری رسا در ایلام، محمود علی پور، مسئول بسیج هنرمندان استان ایلام، در حاشیه برگزاری کارگاه تخصصی حجاب و عفاف در ایلام که با حضور اساتید برجسته حوزوی در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام برگزار شد، اظهار داشت: حجاب، انتخاب تاریخی زنان ایران است. در حقیقت، حجاب زنان ایرانی ریشه در عفاف ذاتی و تاریخی آنها دارد و چنانکه از تاریخ برمی‌آید، زن ایرانی از دوران باستان تمایل خود را به حفظ حجاب، البته به اشکال مختلف، نشان داده است.

علی پور افزود: این کارگاه تخصصی حجاب و عفاف برای سرگروه‌ها و مربیان حلقه‌های صالحین بسیج هنرمندان استان ایلام برگزارشده است.

وی با اشاره به حضور ۴۰ نفر از مربیان حلقه صالحین بسیج هنرمندان در این کارگاه، یادآور شد: این کارگاه آموزشی با حضور مربیان بسیج هنرمندان استان به‌منظور ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین آحاد جامعه و معرفی حجاب به‌عنوان پوشش برتر برگزارشده است.

مسؤول بسیج هنرمندان استان ایلام تصریح کرد: همچنین در حاشیه برگزاری این کارگاه آموزشی، نمایشگاهی متشکل از ۳۰ تابلوی عکاسی با معرفی حجاب اسلامی در ایران و سایر کشورهای اسلامی برگزاری شده و این آثار در معرض دید علاقه‌مندان قرارگرفته است.

علی پور تاکید کرد: نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و همچنین محصولات چادر و البسه حجاب و عفاف اسلامی با تخفیف ۲۰ درصد در محل مجتمع ارشاد دایر است و بن خرید جهت خرید در این نمایشگاه تیز به شرکت‌کنندگان در کارگاه آموزشی اختصاص‌یافته است.

وی از برگزاری نشست شورای امربه‌معروف و نهی از منکر بسیج هنرمندان در این استان خبر داد و خاطرنشان کرد: این نشست با حضور مدیران کانون‌ها و اعضای شورای مرکزی بسیج هنرمندان استان ایلام در محل مجتمع ارشاد برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32