کد خبر: 9265
16/11/15 - 12:09 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم نرگس پرویزی، در گفتمان دینی عفاف و حجاب ویژه دانش آموزان دبیرستان دخترانه رضوان در شهر آشخانه، اظهار داشت: در معنای عام، هر نوع پوشش و مانع از وصول به گناه را، حجاب می نامند. استاد حوزه علمیه خواهران خراسان شمالی، هدف […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم نرگس پرویزی، در گفتمان دینی عفاف و حجاب ویژه دانش آموزان دبیرستان دخترانه رضوان در شهر آشخانه، اظهار داشت: در معنای عام، هر نوع پوشش و مانع از وصول به گناه را، حجاب می نامند.

استاد حوزه علمیه خواهران خراسان شمالی، هدف و فلسفه حجاب در تشریع احکام اسلام، قرب به خداوند متعال است که به وسیله‌ی تزکیه‌ی نفس و تقوا به دست می‎آید.

این کارشناس فرهنگی، حفظ حجاب و عفاف از ضروریات دین مبین اسلام دانست و گفت: همه ما باید در حفظ این امر در جامعه تلاش کنیم.

پرویزی، حضرت زهرا(سلام الله علیها) را یک افتخار برای همه عالم خواند و اظهار داشت: حجاب آئینه تمام نمای اقتدا به حضرت زهرا(س) است و مراد از حجاب اسلامی، پوشش و حریم قایل شدن در معاشرت زنان با مردان نامحرم در انحای مختلف رفتار، مثل نحوه‌ی پوشش، نگاه، ‌حرف زدن و راه ‎رفتن است.

گفتنی است، گفتمان دینی عفاف و حجاب به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مانه و سملقان در دبیرستان رضوان در شهر آشخانه برگزار شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32