کد خبر: 9233
16/11/13 - 9:19 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه، کتاب «مهدیه و لباس‌های سخن‌گو»، داستانی پیرامون چرایی حجاب ویژه دختر بچه‌ها است که رویکرد و محوریت اصلی این کتاب آشنایی با جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‎ها است. نویسنده در ابتدای این کتاب نوشته است: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” رسا” ، در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه، کتاب «مهدیه و لباس‌های سخن‌گو»، داستانی پیرامون چرایی حجاب ویژه دختر بچه‌ها است که رویکرد و محوریت اصلی این کتاب آشنایی با جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‎ها است.

نویسنده در ابتدای این کتاب نوشته است: نخستین خیریه فرهنگی با عنوان جبهه فرهنگی خود جوش محجبه‌ها به همت عده ای از جوانان طلبه و دانشجو با هدف تولید و پخش محصولات فرهنگی طراز انقلاب اسلامی و پخش رایگان این محصولات در بین کودکان و نوجوانان تحت عنوان نذر فرهنگی شکل گرفته است.

با توفیق خداوند تا به حال بیش از ده هزار محصول فرهنگی مختلف و متنوع به صورت رایگان در بین کودکان و نوجوانان توزیع شده است.

منابع مالی ما کمک‌های خود اعضا و بعضی اوقات و به ندرت کمک‌های افراد خیر خواهد بود.

اگر می‌خواهید این فعالیت‌های بسیار موثر و مهم فرهنگی ادامه پیدا کند باید کمک و یاریمان کنید وگرنه پس از مدتی مانند بسیاری از فعالیت‌ها خوب فرهنگی شاهد تعطیلی کار خواهیم شد برنامه بعدی ما ان شاءالله توزیع مقنعه‌ای بسیار زیبا و شکیل بین دختران هشت تا دوازده سال است.

شما می‌توانید با سهیم شدن دز این طرح گامی بزرگ و ارزنده در جهت تشویق به حجاب در سطح جامعه و بین کودکان و نوجوانان بردارید.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32