کد خبر: 9217
16/11/08 - 1:30 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، در این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن‌زاده، رئیس شورای عالی قرآن افغانستان به بیان اهمیت و نقش حجاب در جامعه پرداخت. ۱۰ آیه در قرآن درباره حجاب وی در سخنان خود، گفت: در قرآن کریم بیش از ۱۰ آیه راجع به حجاب آمده […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)، در این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن‌زاده، رئیس شورای عالی قرآن افغانستان به بیان اهمیت و نقش حجاب در جامعه پرداخت.

۱۰ آیه در قرآن درباره حجاب

وی در سخنان خود، گفت: در قرآن کریم بیش از ۱۰ آیه راجع به حجاب آمده است که اهمیت حجاب، واجب‌بودن حجاب، روش حجاب و فلسفه حجاب را مورد تأکید قرار داده است.
حجت‌الاسلام حسن‌زاده افزود: حجاب تنها پوشش نیست؛ بلکه در گفتار و رفتار و چشم و گوش نیز باید حجاب رعایت شود تا بتوانیم در جامعه مسئله مهم حجاب و پوشش را نهادینه کنیم.
رئیس شورای عالی قرآن افغانستان افزود: برای رعایت حجاب و حفظ ارزش‌های اسلامی باید به موضوع مهم امر به معروف و نهی از منکر توجه ویژه داشته باشیم و تا زمانی که امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه زنده نگهداریم، موفق و سربلند هستیم.

در ادامه، خانم علیزاده، از مسئولان شورای عالی قرآن افغانستان گفت: زنان و مردان باید حجاب را رعایت کنند. حجاب تنها پوشش نیست؛ بلکه در نگاهمان و در رفتارمان و در اخلاقمان نیز حجاب را باید رعایت کنیم.

وی یادآور شد: اگر حجاب اسلامی را رعایت کنیم، بیشتر امنیت خواهیم داشت و این گفتار قرآن کریم است که ما سلامت جامعه را در رعایت حجاب اسلامی داریم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32