کد خبر: 9199
16/11/08 - 8:57 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری “ایسنا” ، مهرداد پهلوان‌زاده؛ رئیس فدراسیون شطرنج ، معتقد است که اعتراض شطرنج‌بازان به مسئله حجاب در مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان به نفع ایران بوده است. وی در بازدید از غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: مشکلی که در وضعیت مطبوعات وجود دارد، این است […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری “ایسنا” ، مهرداد پهلوان‌زاده؛ رئیس فدراسیون شطرنج ، معتقد است که اعتراض شطرنج‌بازان به مسئله حجاب در مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان به نفع ایران بوده است.

وی در بازدید از غرفه ایسنا در نمایشگاه مطبوعات اظهار کرد: مشکلی که در وضعیت مطبوعات وجود دارد، این است که مردم کمتر به اخبار خصوصاً در بخش روزنامه‌ها توجه می‌کنند. این گونه نمایشگاه‌ها باعث می‌شود که علاقه‌مندان بیشتر شوند و باید از این دست نمایشگاه‌ها برگزار شود زیرا باعث آشتی مردم با اخبار می‌شود.

پهلوان‌زاده درخصوص برگزاری مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان نیز گفت: هم‌اکنون وارد مرحله پیشرفته‌تری شدیم و قرارداد با فدراسیون جهانی شطرنج فیده تنظیم کردیم. مسابقه‌ها سه روز عقب افتاد و با تاخیر برگزار می‌شود. بحث کنترل دوپینگ نیز توسط فدراسیون پزشکی ورزشی ایران و تحت نظارت فدراسیون جهانی انجام می‌شود.

وی ادامه داد: اعتراض برای بحث حجاب بود اما این اعتراض‌ها باعث شد که مسابقه‌های ما بیشتر دیده شود و در اصل به نفع ما بود زیرا تمام دنیا به مسابقه‌های قهرمانی زنان جهان توجه کردند. خوشبختانه فیده نیز از ما حمایت کرد و هر بازیکنی که معترض باشد می تواند در مسابقه‌ها شرکت نکند زیرا نفرات جایگزین زیادی هستند که بخواهند در مسابقه‌ها حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: درخصوص اسپانسر نیز فعالیت‌هایی را انجام داده‌ایم و به زودی شاهد حامیان مالی خوب در فدراسیون خواهیم بود. تاکنون از ابتدای سال ۹۵ یازده اعزام داشته‌ایم که این باعث می‌شود ما هزینه‌های زیادی را متحمل شویم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32