آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
معاون سازمان تبلیغات اسلامی سبزوار

نقطه اصلی نهادینه کردن حجاب نهادهای آموزشی هستند

کد خبر: 9173
۹۵/۰۸/۱۳ - ۹:۵۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا “، حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی در جمع خبرنگاران در سبزوار افزود: باید در نهادهای دولتی از ارائه خدمات به افراد بدحجاب دوری شود و در استخدامی دستگاههای اجرایی نیز به موضوع عفاف و حجاب بیش از پیش توجه شود. وی ادامه داد: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا “، حجت الاسلام سید جواد موسوی هوایی در جمع خبرنگاران در سبزوار افزود: باید در نهادهای دولتی از ارائه خدمات به افراد بدحجاب دوری شود و در استخدامی دستگاههای اجرایی نیز به موضوع عفاف و حجاب بیش از پیش توجه شود.

وی ادامه داد: امر حجاب و عفاف دو بخش اساسی دارد بخش زیربنایی و درونی آن عفاف و بخش روبنایی و بیرونی آن حجاب است که حجاب باید متصل به عفاف باشد.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی همچنین گفت: با مروجان بدحجابی و ابتذال در جامعه که خلاف قانون حرکت می کنند برخورد شدید می شود.
وی افزود: این افراد با هدف مشخص با بدحجابی در جامعه ظاهر می شوند و با فساد مضاعف قصد تخریب و فتنه انگیزی دارند.
حجت الاسلام موسوی ادامه داد: در کنار اقدام انتظامی کار فرهنگی اهمیت دارد که خود مردم با لطف و مهربانی به افراد بدحجاب تذکر بدهند.
وی گفت: فشار اجتماعی صحیح و حرکت دهنده از سمت مردم نقش مهمی در جلوگیری از بدحجابی در جامعه دارد.
او افزود: این فشار اجتماعی خود مردم هستند که باید متوجه خطر تهدید نسل جوان و هجمه فرهگی دشمن باشند و با تربیت صحیح فرزندان بر اساس فرهنگ اسلامی نقشه دشمن را خنثی کنند.

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نهادینه کردن عفاف و حجاب همچنین نیاز به کار فرهنگی در نهادهای مرتبط با نسلهای آینده دارد.
وی افزود: در سیاستگذاری کلان و جامع سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و امور خیریه، حوزه های علمیه و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه ها مشخص و فعالیتهای مثبتی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب انجام شده است.
سبزوار در ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32