رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر اصفهان مطرح کرد

لزوم وجود نگاه همه‌جانبه به موضوع عفاف و حجاب در جامعه

کد خبر: 917
15/05/12 - 7:22 ق.ظ

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: نگاه به موضوع عفاف و حجاب در جامعه باید یک نگاه همه‌جانبه باشد.

حجاب در جامعه

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، اصغر آذربایجانی  در جلسه کارگروه زنان با حضور مدیرکل دفتر امور زنان استانداری، اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر و نماینده‌های سایر دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: مباحث مکارم اخلاقی از موضوعات عفاف و حجاب است و امیدواریم که این مباحث در جامعه گسترده شود.

وی با اشاره به یکی از مواردی که در حوزه عفاف و حجاب باید مورد توجه قرار بگیرد، اضافه کرد: در حوزه عفاف و حجاب یک سری حلقه‌های متصل به یکدیگر وجود دارد که به تمام این حلقه‌های متصل به یکدیگر باید توجه شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به لزوم یک نگاه همه‌جانبه به حلقه‌های متصل به یکدیگر در حوزه عفاف و حجاب تصریح کرد: نگاه در راستای توجه به موضوع عفاف و حجاب در جامعه باید یک نگاه همه‌جانبه باشد.

وی با تاکید بر اینکه نگاه همه‌جانبه داشتن به موضوعات مختلف و به ویژه به موضوع عفاف و حجاب مهم است، ادامه داد: ما نباید حلقه‌های متصل در حوزه عفاف و حجاب را جدا از یکدیگر ببینیم.

آذربایجانی با بیان اینکه در حوزه‌های حجاب و عفاف دو بال شور و شعور را باید با یکدیگر داشته باشیم، تاکید کرد: در هر زمینه‌ای گام‌هایی برداشته شده است اما گام‌های برداشته شده تکمیل‌کننده گام‌های دیگر نبوده است.

وی با اشاره به اینکه نباید در راستای رسیدگی به مباحث مختلف به ویژه موضوع عفاف و حجاب به صورت جزیره‌های جدا‌گانه اقداماتی انجام شود، افزود: بلکه هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی از جمله شورای شهر، شهرداری، استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی در راستای توجه و رسیدگی به موضوع عفاف و حجاب ضرورت دارد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: زنان عالمه ظرفیت خوبی در اصفهان هستند اما تأثیر‌گذاری آنها در سطح جامعه باید ارزیابی شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32