آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9168
۹۵/۰۸/۱۳ - ۹:۴۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب به ریاست حبیب‌اله خجسته‌پور، فرماندار شهرستان خرم‌آباد و حضور محمود آشناگر، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری خرم‌آباد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری خرم‌آباد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب به ریاست حبیب‌اله خجسته‌پور، فرماندار شهرستان خرم‌آباد و حضور محمود آشناگر، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری خرم‌آباد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد.
در این جلسه، حبیب‌الله خجسته‌پور، فرماندار خرم‌آباد گفت: انتظار دارم مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیچ و خم اداری را کم کرده و کارهای شهروندان را در اسرع وقت پیگیری و حل و فصل نمایند.
وی افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسانی همچون بهزیستی و کمیته امداد به‌جای این‌که شهروندان به ادارات آنها مراجعه کنند، خودشان با مراجعه حضوری مشکلات خانواده‌های تحت پوشش را مرتفع کنند.
خجسته‌پور با بیان این‌که حجاب و عفاف یک موضوع دینی قانونی و اخلاقی است، ادامه داد: همه ما که در نظام جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم می‌بایست التزام عملی به آن داشته باشیم.
فرماندار خرم‌آباد با تاکید بر این‌که ما مدیران و کارمندان باید حقوق شهروندان را رعایت کنیم، اضافه کرد: رعایت حق و تکلیف دولت و ملت در قبال هم توامان معنا پیدا می‌کند.
یادآور می‌شود: دستگاه های صنعت معدن و تجارت، مخابرات، آموزش و پرورش ناحیه یک، برق ناحیه یک، بهداشت شهرستان، انتقال خون، کار رفاه و امور اجتماعی، آبفا، دامپزشکی و شرکت گاز ناحیه یک به‌عنوان ۱۰ دستگاه برتر شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف معرفی شدند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32