کد خبر: 9168
16/11/03 - 9:40 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب به ریاست حبیب‌اله خجسته‌پور، فرماندار شهرستان خرم‌آباد و حضور محمود آشناگر، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری خرم‌آباد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری خرم‌آباد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب به ریاست حبیب‌اله خجسته‌پور، فرماندار شهرستان خرم‌آباد و حضور محمود آشناگر، معاون سیاسی ـ امنیتی فرمانداری خرم‌آباد و مدیران دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری خرم‌آباد برگزار شد.
در این جلسه، حبیب‌الله خجسته‌پور، فرماندار خرم‌آباد گفت: انتظار دارم مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان پیچ و خم اداری را کم کرده و کارهای شهروندان را در اسرع وقت پیگیری و حل و فصل نمایند.
وی افزود: دستگاه‌های خدمات‌رسانی همچون بهزیستی و کمیته امداد به‌جای این‌که شهروندان به ادارات آنها مراجعه کنند، خودشان با مراجعه حضوری مشکلات خانواده‌های تحت پوشش را مرتفع کنند.
خجسته‌پور با بیان این‌که حجاب و عفاف یک موضوع دینی قانونی و اخلاقی است، ادامه داد: همه ما که در نظام جمهوری اسلامی ایران زندگی می‌کنیم می‌بایست التزام عملی به آن داشته باشیم.
فرماندار خرم‌آباد با تاکید بر این‌که ما مدیران و کارمندان باید حقوق شهروندان را رعایت کنیم، اضافه کرد: رعایت حق و تکلیف دولت و ملت در قبال هم توامان معنا پیدا می‌کند.
یادآور می‌شود: دستگاه های صنعت معدن و تجارت، مخابرات، آموزش و پرورش ناحیه یک، برق ناحیه یک، بهداشت شهرستان، انتقال خون، کار رفاه و امور اجتماعی، آبفا، دامپزشکی و شرکت گاز ناحیه یک به‌عنوان ۱۰ دستگاه برتر شهرستان خرم‌آباد در دو حوزه حقوق شهروندی و حجاب و عفاف معرفی شدند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32