کد خبر: 9165
16/11/03 - 9:35 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” تسنیم ” ؛ سرهنگ محمدعلی صفایی با اشاره به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: اداره اماکن پلیس امنیت عمومی با نگاه ویژه، برخورد با ترویج‌کنندگان فرهنگ غربی و طرح ساماندهی صنوف پوشاک را در سطح استان البرز آغاز کرد. رئیس پلیس […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” تسنیم ” ؛ سرهنگ محمدعلی صفایی با اشاره به ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اظهار داشت: اداره اماکن پلیس امنیت عمومی با نگاه ویژه، برخورد با ترویج‌کنندگان فرهنگ غربی و طرح ساماندهی صنوف پوشاک را در سطح استان البرز آغاز کرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان البرز ضمن تذکر به فروشندگان پوشاک نسبت به جمع‌آوری مانکن‌هایی که به نوعی فرهنگ غربی را ترویج می‌کنند،‌ افزود: در صورت عدم رعایت قوانین و ادامه به نمایش گذاشتن پوشاک برخلاف شئونات اسلامی با متخلفان برخورد قانونی صورت می‌گیرد.

وی افزود: این طرح با همکاری اتحادیه صنوف و پوشاک اجرا می‌شود و پیش از آغاز طرح توسط پلیس امنیت عمومی و از طریق پیامک تذکر و اطلاع‌رسانی‌های لازم به متصدیان واحدهای عرضه‌کننده پوشاک صورت گرفته است.

صفایی ادامه داد: مانکن‌هایی که در ویترین واحدهای صنفی پوشاک قرار دارند به نوعی ترویج مدگرایی و اشاعه فرهنگ بی‌بندوباری برای خریداران است که سبب تضعیف فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه در این طرح که از ابتدای این هفته آغاز شده است و تا پایان هفته ادامه دارد ماموران اداره اماکن پلیس اقدام به جمع‌آوری مانکن‌های غیرمتعارف می‌کنند، بیان کرد: تا پایان سال هم در بازدیدهای مستمر واحدهای صنفی متخلف پلمب می‌شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32