آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9128
۹۵/۰۸/۱۱ - ۹:۱۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس “، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: بی‌تردید اگر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور نبودند، قدرت تخریب تهاجم گسترده دشمن، بسیار بیشتر از این می‌شد. وی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس “، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: بی‌تردید اگر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور نبودند، قدرت تخریب تهاجم گسترده دشمن، بسیار بیشتر از این می‌شد.

وی بیان کرد: ستادهای امر به معروف و نهی از منکر خط مقاومت دفع تهاجم فرهنگی هستند و تا الان توانسته‌اند بخش عظیمی از برنامه‌ریزی‌های تخریب فرهنگی جامعه را پیشگیری و دفع کنند.

امام جمعه بوشهر اضافه کرد: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر باید یک برنامه ریزی نوین، جامع، کارآمد و اثرگذار تعریف شود و این می‌طلبد که همگی در این زمینه تلاش کنند.

صفایی بوشهری ادامه داد: در حال حاضر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از حیث تئوریک و نظری به حوزه اجرا تبدیل شده و مأموریت آن از احیای امر به معروف و نهی از منکر به حوزه اجرا تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: منکرات و معروفات درون استان به طور دقیق و با اولویت بندی مشخص شود و سپس برای هر کدام از آنها، برنامه اجرایی کردن معروف یا پیشگیری و دفع آن منکر، طراحی شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه خط مقدم این اجرایی کردن، فرهنگ سازی است، گفت: صدا و سیما، فضای مجازی، مطبوعات، آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات و حوزه‌های علمیه در این زمینه نقش بسیار مهم و فعالی دارند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه فرهنگ سازیِ معروف و پیشگیری و دفع منکر نیازمند یک برنامه دقیق است، اظهار داشت: لازم است سه اولویت اول منکرات در استان مشخص و در یک کارگروه متخصص در زمینه اجرا، وظایف نهادها و دستگاه‌های مرتبط نیز مشخص و در زمینه دفع آن، اقدام شود.

وی در پایان با بیان اینکه آمار طلاق در استان بوشهر بسیار بالاست و بیشترین علت آن، بدحجابی است، تأکید کرد: در بحث عفاف و حجاب باید جهادی عمل شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32