کد خبر: 9125
16/11/01 - 9:03 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری رسا “، طرح ملی عفاف و حجاب ریحانه النبی(ص) عصرروز یکشنبه در مدرسه دخترانه میرحسنی ارومیه با حضور مربیان و مروجان این طرح افتتاح شد. حجت الاسلام میرفتحی زاده، مسؤول مؤسسه ریحانه النبی(ص) ارومیه در این مراسم اظهار داشت: امسال دهمین سال اجرای طرح […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” خبرگزاری رسا “، طرح ملی عفاف و حجاب ریحانه النبی(ص) عصرروز یکشنبه در مدرسه دخترانه میرحسنی ارومیه با حضور مربیان و مروجان این طرح افتتاح شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، مسؤول مؤسسه ریحانه النبی(ص) ارومیه در این مراسم اظهار داشت: امسال دهمین سال اجرای طرح ریحانه النبی(ص) در مدارس ناحیه یک ارومیه است.

وی افزود: موسسه ریحانه النبی(ص) با ۲۰ مربی فعالیت خود را در ۱۰ مدرسه ناحیه یک ارومیه ادامه می دهد و به این منظور کارگاه های آموزشی ویژه ای را برای مربیان خود برگزار می کند.

مسؤول موسسه ریحانه النبی(ص) ارومیه به تحت پوشش قرار دادن دو هزار دانش آموز در این طرح اشاره و ابراز کرد: از تمامی مدیران، معلمان و مربیانی که با ما همکاریهای خوبی داشته و با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف امکانات و فرصت آموزش را در اختیار مربیان ما قرار می دهند تقدیر می کنم.

گفتنی است، در این مراسم ضمن قرائت دکلمه و شعر از چند دانش آموز نمونه طرح حجاب تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32