مسئول امور بانوان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان:

حجاب و عفاف اولویت نخست بانوان اصفهانی است

کد خبر: 909
15/05/12 - 5:22 ق.ظ

مسئول امور بانوان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: توجه به عفاف و حجاب به عنوان اولویت نخست بانوان استان و به ویژه بانوان مذهبی است.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، عزت حجازی در جلسه کارگروه زنان با حضور مدیرکل دفتر امور زنان استانداری، اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر و نماینده‌های سایر دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید نهادینه شود و چهره‌ای زیبا از این فریضه مهم باید به جامعه نشان داده شود.

وی اضافه کرد: یک سری برنامه‌ها و طرح‌های قوی مورد نیاز است تا چهره‌ای زیبا و اصولی از فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ارائه شود.

مسئول امور بانوان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با اشاره به مهم‌ترین مطالبات بانوان اصفهانی تصریح کرد: توجه به عفاف و حجاب به عنوان اولویت نخست و از مهم‌ترین مطالبات بانوان به ویژه بانوان مذهبی است.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی تأثیر‌گذار در این حوزه باید برنامه‌های بلند‌مدت و کوتاه‌مدت را برای رسیدگی به این مطالبه بانوان پیش‌بینی کنند، ادامه داد: طرح‌هایی باید با همکاری شهرداری، شورای شهر و سایر دستگاه‌های اجرایی در اصفهان اجرایی شود که بتوانیم زیبایی‌های ارزش‌های ایرانی، اسلامی را به جامعه باز گردانیم.

حجازی با بیان اینکه ستاد احیاء به تنهایی نمی‌تواند فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه اجرایی و نهادینه کند، تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر باید در تمام برنامه‌های شهرداری سرلوحه کار‌ها قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه نهادینه و فرهنگ‌سازی شود، افزود: هم‌افزایی تمام دستگاه‌های اجرایی در راستای نهادینه شدن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ضرورت دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32