کد خبر: 9059
16/10/25 - 10:53 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا” ،حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت:مقابله با بدحجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد. وی تصریح کرد: امروز دشمن به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه به‌خوبی پی برده است تنها راه زمین‌گیر کردن نظام جمهوری اسلامی ایران را […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از “خبرگزاری رسا” ،حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت:مقابله با بدحجابی عزم بلند دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی را می‌طلبد.

وی تصریح کرد: امروز دشمن به اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه به‌خوبی پی برده است تنها راه زمین‌گیر کردن نظام جمهوری اسلامی ایران را گسترش بی بندباری و بی‌حجابی می‌داند.

مسعودی،ادامه داد: دشمن عملیات گسترده خود را در زمینه گسترش این پدید شوم و منفور از نگاه اسلام بکار گرفته است به همین منظور دستگاه‌های فرهنگی در کنار دستگاه‌های امنیتی می‌توانند این پدید را به‌خوبی رصد و با برنامه‌ریزی لازم آن را ریشه‌کن کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،ادامه داد: روئیت مناظر بی‌حجابی در معابر و اماکن عمومی چیزی جز عدم رضایت خدای متعال و تزجر شهدای انقلاب را به ارمغان نمی‌آورد باید کاری کنیم که دختران جامعه اسلامی ما حلاوت بهره‌گیری از حجاب اسلامی را بچشند.

وی تصریح کرد:باید تلاش کنیم که فرهنگ اسلامی و قرآنی به‌خوبی برای جوانان و نوجوانان تبیین شود و این مسئولیتی سنگین بر دوش مسئولان اجرایی و فرهنگی کشور اسلامی ما می‌باشد.

حجت‌الاسلام سید عباس مسعودی،ادامه داد: چه الگویی بهتر از امام حسین علیه‌السلام و خواهر گرامیشان حضرت زینب سلام‌الله علیها می‌تواند اسوه جوانان و نوجوانان ما در زندگی باشد.

وی یادآور شد: مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمن همت بلند مسئولان اجرایی کشور در حمایت از مسئولان فرهنگی را می‌طلبد و دستگاه‌های فرهنگی باید تلاش کنند که مفاهیم ارزشمند قرآنی و اسلامی را به‌خوبی به جوانان القاء کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز،گفت: برخورد مناسب نیروی‌های امنیتی با جوانان که فریفته تبلیغات دشمن شده‌اند نیز می‌تواند در روند تحول فکری و فرهنگی آنان اثرگذار باشد و این امر با نشست دستگاه‌های فرهنگی و امنیتی میسر خواهد شد.

مسعودی،یکی از اهداف اصلی قیام حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام را امربه‌معروف و نهی از منکر دانست و گفت: آیا مسلمان باید نسبت مسائل کشور اسلامی خود بی‌تفاوت باشد همه ما باید با عزمی راسخ با این پدیده شوم مبارزه کنیم و در این مسیر هیچ‌گونه تعارفی نباید کرد و اولین گام در مبارزه با بدحجابی باید از خانواده‌های ما نشأت بگیرد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32