کد خبر: 905
15/05/12 - 5:06 ق.ظ

مسئول امور زنان اداره‌کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در سال تحصیلی جاری طرح تاج بندگی با موضوع عفاف و حجاب بین ۸۰۰ هزار دانش‌آموز در سطح استان اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از فارس، عزت شهریاری در جلسه کارگروه زنان با حضور مدیرکل دفتر امور زنان استانداری، اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر و نماینده‌های سایر دستگاه‌های اجرایی استان اظهار کرد: توجه به مقوله عفاف و حجاب ضرورت دارد اما عفاف و حجاب تنها به بانوان اختصاص ندارد.

وی به یکی از طرح‌های اجرایی آموزش و پرورش استان در حوزه عفاف و حجاب اشاره کرد و ادامه داد: در سال تحصیلی جاری طرح تاج بندگی در مدارس استان اصفهان اجرا شده است.

مسئول امور زنان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری حدود ۸۰۰ هزار دانش‌آموز دختر و پسر در سطح استان زیر پوشش طرح تاج بندگی قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: اجرای این طرح به ویژه در مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه خرده‌فرهنگ‌ها در مدارس و نواحی آموزشی متفاوت است و برنامه‌های فرهنگی باید متناسب با شرایط هر مدرسه و ناحیه باشد، اضافه کرد: برنامه‌هایی که پشتوانه پژوهشی و آموزشی داشته باشند، موفق هستند و انجام کار‌های آموزشی و پژوهشی باید در مدارس توسعه پیدا کند.

شهریاری با اشاره به اینکه تعمیق باور‌های دینی باید فرا‌تر از کتاب‌های آموزشی در مدارس باشد، تاکید کرد: ارزیابی اقدامات در بخش‌های مختلف مهم است و هر کاری بدون ارزیابی اهمیتی ندارد و فعالیت‌ها در مدارس، جامعه و سطوح ادارات باید ارزیابی شود.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های دیگر آموزش و پرورش انجام اقدامات تشویقی است، افزود: سطوح مختلف بر اساس شاخص‌های در نظر گرفته شده در ارزیابی مدارس مورد تشویق قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32