آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 9027
۹۵/۰۷/۲۷ - ۹:۱۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام سید علی مهدوی نیا، گفت: هرکسی که از خدا و رسول خدا اطاعت کند با خدا سنخیت پیدا می کند و در کنار انبیاء، شهدا و صالحان می نشیند. استاد حوزه علمیه بوشهر، راه ارتباط و داشتن سنخیت با خدا را […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، حجت الاسلام سید علی مهدوی نیا، گفت: هرکسی که از خدا و رسول خدا اطاعت کند با خدا سنخیت پیدا می کند و در کنار انبیاء، شهدا و صالحان می نشیند.
استاد حوزه علمیه بوشهر، راه ارتباط و داشتن سنخیت با خدا را دوری از گناه عنوان کرد و اظهار داشت: اصحاب امام حسین(ع) این سنخیت را در خود ایجاد کرده بودند و این سنخیت به حدی بود که امام حسین(ع) شب عاشورا فرمود«من اصحابی بهتر از شما ندیدم».

وی بر توبه بعد از گناه تاکید کرد و گفت: انسان نباید گناه را سبک بشمارد چرا که راه رسیدن به خدا با گناه و معصیت میسر نمی شود.
حجت الاسلام مهدوی نیا با انتقاد از وضعیت حجاب برخی از خانم ها در جامعه اظهار داشت: آیا خانمی که با این سر و وضع در جامعه اسلامی تردد می کند پیرو زهرا مرضیه(س) است؟! کسی که مرتکب گناهان کوچک می شود ترسی از انجام گناهان بزرگ ندارد.

وی با استناد به فرموده پیامبراکرم(ص) اظهار داشت: هزار و ۴۰۰ سال قبل پیامبر وضع جامعه امروز را بیان کرده بودند که در آینده خانم هایی در جامعه اسلامی می آیند که در ظاهر می گویند ما مسلمان هستیم و برنامه های دینی دارند، آنها زنانی هستند که در عین حالی که لباس پوشیدند، اما برهنه هستند؛ به قول امام صادق(ع) این خانم ها هرگز بوی بهشت را استشمام نمی کنند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32