کد خبر: 8970
16/10/04 - 11:35 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، به دنبال جریان اجراى کنسرت در قم با حواشى زشت و نگران کننده‌اى که داشت، حضرت آیت الله مکارم شیرازى، مدیر کل ارشاد قم را احضار و ضمن اعتراض به این جریان از وی توضیح خواست که پاسخ‌ها قانع کننده نبود. هر چند […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، به دنبال جریان اجراى کنسرت در قم با حواشى زشت و نگران کننده‌اى که داشت، حضرت آیت الله مکارم شیرازى، مدیر کل ارشاد قم را احضار و ضمن اعتراض به این جریان از وی توضیح خواست که پاسخ‌ها قانع کننده نبود. هر چند مدیر کل ارشاد قم،ضمن عذرخواهى تصریح کرد که هرگز این گونه برنامه‌ها تکرار نخواهد شد.

این مرجع تقلید در این دیدار افزودند: گویا وزارت ارشاد اجراى کنسرت را در همه شهرها و حتى در قم که قداست خاص آن بر هیچ کس پوشیده نیست با آن حواشى زننده از واجب‌ترین واجبات خود مى‌شمرد. که این همه روى آن پافشارى و سرمایه‌گذارى مى‌کنند و توجه ندارند که این کار موجب تضعیف دولت و فاصله گرفتن از مراجع دینى و آثار نامطلوب در برنامه های آینده خواهد داشت.

معظم له بیان داشتند: تصور من این است که وزارت ارشاد گرفتار یک سلسله محاسبات نادرست از وضع جامعه شده است و گمان مى‌کند این کارها به نفع دولت است در حالى که آثار سوءاش روز به روز آشکارتر مى‌شود.

این مرجع تقلید گفتند: اگر بنا است برنامه‌هایى براى شادى جوانان اجرا شود، مى‌توان با هماهنگى خبرگان از حوزه علمیه برنامه‌هایى خالى از هر گونه مسائل خلاف شرع و هماهنگ با فرهنگ اسلامى تنظیم کرد، نه اینکه چشم و گوش بسته دنبال فرهنگ‌هاى غربى افتاد.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی بیان کردند: متاسفانه وزارت ارشاد نه تنها در اینجا به بیراهه مى‌رود در موارد مختلف دیگرى نیز نشانه‌هاى آن دیده مى‌شود، امیدواریم بیدار شوند و به راه برگردند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32