آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8960
۹۵/۰۷/۱۳ - ۹:۵۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم ، محسن اکبری در نشست خبری که در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌های اجرایی فریضه شرعی امر به معروف و نهی از منکر با توجه به پایبندی سنتی مردم سیستان و بلوچستان به اعتقادات دینی و شرعی بومی‌سازی می‌شود. دبیر ستاد امر به […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم ، محسن اکبری در نشست خبری که در زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: برنامه‌های اجرایی فریضه شرعی امر به معروف و نهی از منکر با توجه به پایبندی سنتی مردم سیستان و بلوچستان به اعتقادات دینی و شرعی بومی‌سازی می‌شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان گفت: براساس برخی ارزیابی‌ها، سیستان وبلوچستان در زمینه رعایت حجاب و پایبندی به فرهنگ عفاف و حجاب جزو استان‌های برتر کشور است.

وی همچنین با اشاره به فرا رسیدن ایام محرم بیان کرد: هفته امر به معروف و نهی از منکر که از ابتدای محرم به مدت هفت روز تعیین شده فرصت مناسبی جهت تبیین این فریضه الهی است و هدف از قیام امام حسین(ع) نیز امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

اکبری گفت: با عمل به این فریضه مهم دینی بسیاری از زشتی‌ها در جامعه از بین می‌رود و خیلی از خوبی‌ها و مهربانی‌ها و همدلی‌ها رویش و در جامعه رشد می‌کند که در پی آن موجب سلامت جامعه در عرصه‌های مختلف اجتماعی، اداری، اقتصادی و سیاسی می‌شود.

وی عنوان کرد: امروز ما در حکومت اسلامی به سرمی‌بریم که مبنای شکل‌گیری آن براساس مبنایی اسلامی و دینی و فریضه شرعی امر به معروف و نهی از منکر شکل گرفته است.

دبیر ستاد امر به معروف سیستان و بلوچستان در ادامه به برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان اشاره کرد و اظهار داشت: در این هفته به عنوان دو ویژه برنامه همایش ۶۰۰ نفری بزرگ اصناف و دیدار با خانواده دو شهید امر به معروف و نهی از منکر استان شهیدان “نیک‌گو و خلیلی” انجام می‌شود.

اکبری گفت: در نخستین روز از هفته امر به معروف و نهی از منکر زنگ عاشورایی در همه مدارس سیستان و بلوچستان نواخته می‌شود.

وی در مورد دیگر برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر در سیستان و بلوچستان، عنوان داشت: دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، سخنرانی درمدارس، دانشگاه‌ها و خطبه‌های نماز جمعه، برگزاری ویژه برنامه طلایه‌داران امر به معروف در شهرهای مختلف استان از دیگر برنامه‌های این هفته است.

دبیر ستاد امر به معروف سیستان و بلوچستان گفت: تشکیل و تقویت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر و غبارروبی قبور مطهر شهدا و تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا نیز برنامه‌هایی است که در این هفته با هدف نهادینه کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اجرا می‌شود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32