استاد حوزه خواهران مازندران

حجاب فقط اختصاص به چادر ندارد

کد خبر: 8955
16/10/04 - 9:04 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم بابانتاج، مشاور و استاد حوزه خواهران مازندران، در نشست «تبیین هویت و نقش آن در حجاب » که در مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل برگزار گردید، با بیان اینکه بهترین راهکار برای حفظ انسانیت و مصونیت جامعه، حجاب است، تصریح کرد: انسان دارای […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛به نقل از خبرگزاری «حوزه» ، خانم بابانتاج، مشاور و استاد حوزه خواهران مازندران، در نشست «تبیین هویت و نقش آن در حجاب » که در مدرسه علمیه خواهران عصمتیه بابل برگزار گردید، با بیان اینکه بهترین راهکار برای حفظ انسانیت و مصونیت جامعه، حجاب است، تصریح کرد: انسان دارای دو بعد جنسیتی و انسانیتی است و اسلام نمی خواهد انسان با بعد جنسیتی وارد اجتماع شود.

این استاد حوزه ادامه داد: البته حجاب فقط مختص به حجاب ظاهری و چادر نمی شود، بلکه یک خانم در همه ابعاد وجودی اش اعم از چشم، گوش، قلب، سخن و گفتار نیز باید حجاب و حد و مرزی را برای خود قرار دهد.

بابانتاج در پایان ضمن بیان مسئله حجاب ظاهری بیان داشت: پاکدامنی و عفت زنان در سلامت جامعه بسیار مهم است، چرا که اگر زن جامعه عفیف باشد مرد هم عفیف خواهد ماند، به همین منظور استفاده از رنگ های خنثی مثل مشکی بهترین رنگ برای محیط اجتماع می باشد. »

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32