کد خبر: 8946
16/10/02 - 11:51 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آیت‌الله سید محمد سعیدی در مراسم افتتاح اعزام راهیان نور دانش‌آموزی کشور که در شبستان امام خمینی (ره) حرم حضرت معصومه(س) در قم برگزار شد، اظهار داشت: حضرت معصومه(س) هم مهاجر فی سبیل الله و هم مجاهد فی سبیل الله بود. تولیت آستان […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم ، آیت‌الله سید محمد سعیدی در مراسم افتتاح اعزام راهیان نور دانش‌آموزی کشور که در شبستان امام خمینی (ره) حرم حضرت معصومه(س) در قم برگزار شد، اظهار داشت: حضرت معصومه(س) هم مهاجر فی سبیل الله و هم مجاهد فی سبیل الله بود.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه شهر مقدس قم حرم آل الله و حرم اهل‌بیت(ع) است، افزود: در جبهه‌های دفاع عبرت و معارف الهی است در طول ۲۰۰ سال در کشور ایران جنگ‌های زیادی اتفاق می‌افتاد در همه این جنگ‌ها بخش‌هایی از کشور به دشمن داده شد.

آیت‌الله سعیدی بابیان اینکه امروز دانش آموزان با الگوگیری از حضرت معصومه (س) به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند، افزود: تنها جنگی که در ایران رخ داد و دشمن نتوانست یک وجب از خاک کشور ما را بگیرد دوران هشت سال دفاع مقدس بود.

وی با اشاره به امنیت و آرامش جمهوری اسلامی ایران گفت: با حفظ عفاف و حجاب از دستاوردهای جمهوری اسلامی حفاظت کرده و درود به شهدای هشت سال دفاع مقدس و جمهوری اسلامی می‌فرستیم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) بابیان اینکه در معامله و مذاکره خبری نیست، گفت: رهبر انقلاب اسلامی فرمودند “مذاکرات به عاملی برای افزایش بی‌اعتمادی ملت ایران نسبت به استکبار تبدیل شده است.”

وی افزود: هر چه نظام جمهوری اسلامی ایران دارد به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی و از راه جهاد و مبارزه در راه خدا بود و باید همچنان در برابر دشمنان ایستادگی کنیم.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32