آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8925
۹۵/۰۷/۱۱ - ۸:۵۸ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری فارس ، حسن مظفری در نخستین کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان اظهار کرد: موضوع حجاب و عفاف موضوع نیازمند فرهنگ‌سازی است. وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک دستگاه فرهنگ‌ساز در جامعه است، تصریح کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری فارس ، حسن مظفری در نخستین کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان اظهار کرد: موضوع حجاب و عفاف موضوع نیازمند فرهنگ‌سازی است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک دستگاه فرهنگ‌ساز در جامعه است، تصریح کرد: این دستگاه اقدامات خوبی در این زمینه انجام داده است.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به فعالیت‌های آموزش و پرورش در قالب دستورالعمل‌های ۱۰ گانه دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت موجود آموزش و پرورش در راستای این فرهنگ‌سازی اقدام شود.

مظفری با بیان اینکه باید به نسل جوان و نوجوان جامعه الگوهای برتر حجاب و عفاف را معرفی کنیم، اضافه کرد: تاریخ اسلام و تشیع دارای نمونه‌های بارزی از این الگوها است.

وی با اشاره به اینکه حجاب یکی از دستورات و فرامین الهی در دین اسلام است، عنوان کرد: حجاب موجب تحکیم خانواده و دوام جامعه بوده و حفظ کرامت بانوان را به دنبال دارد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به عملکرد مطلوب آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان در ارزیابی سال‌ گذشته در بین ادارات شهرستان زنجان اعلام کرد: این اداره در ارزیابی‌های صورت گرفته به عنوان برترین دستگاه در زمینه ترویج حجاب و عفاف معرفی شد.

مظفری بر لزوم پیروی از دستورالعمل‌های ۱۰ گانه در زمینه حجاب و عفاف تاکید کرد و افزود: آموزش و اقناع‌سازی و خدمات فرهنگی و هنری و تبلیغی عفاف و حجاب، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب و پایش و بررسی وضعیت عفاف و حجاب ترویج حجاب و عفاف از جمله این دستورالعمل‌ها است.

وی تشویق و ترغیب، ارشاد و راهنمایی متخلفان و متمردین و نظارت و ارزیابی رعایت عفاف و حجاب را از دیگر بخش‌های این دستورالعمل خواند و افزود: ارائه خدمات مشاوره‌ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی و حمایت از آثار و تولیدات فرهنگی و هنری عفاف و حجاب از دیگر معیارهای کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف است.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32