آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی استان ایلام

لزوم ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در استان ایلام

کد خبر: 8854
۹۵/۰۶/۲۸ - ۸:۰۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حجت‌الاسلام بهمن جوشقانی اظهار داشت: حجاب یک مسئله بسیار با ارزش برای زنان جامعه است، دیدگاه اسلام نسبت به حجاب بانوان جامعه اسلامی به عنوان یک شخصیت با کرامت و یک حجاب برتر و همچنین یک ارزش در جامعه حاکم است بنابراین باید […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حجت‌الاسلام بهمن جوشقانی اظهار داشت: حجاب یک مسئله بسیار با ارزش برای زنان جامعه است، دیدگاه اسلام نسبت به حجاب بانوان جامعه اسلامی به عنوان یک شخصیت با کرامت و یک حجاب برتر و همچنین یک ارزش در جامعه حاکم است بنابراین باید بسیار از آن محافظت کرد.

وی ادامه داد: اسلام تاکید می‌کند که زنان جامعه اسلامی دارای حجاب باشند ، حجاب محدودیت نیست بلکه یک نوع مصونیت است و با صیانت از حجاب شخصیت با ارزش زنان مشخص می‌شود.

این مسؤول افزود: در این خصوص سازمان عقیدتی سیاسی در راستای برنامه حجاب و عفاف برای خانواده‌های کارکنان نیروی انتظامی برنامه‌های دارد که جزء برنامه‌های بصیرتی خانواده‌ها محسوب می‌شود.

جوشقانی تصریح کرد: به صورت فصلی از کارکنان نیروی انتظامی به همراه خانواده‌های آنها دعوت کرده و با استفاده اساتید مجرب مسائل مهم مد نظر را مطرح کرده که شامل بحث‌های قرآنی، تفسیر قرآن و مفاهیم قرآن بوده که با استقبال بسیار خوب کارکنان ناجا مواجه شده است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان ایلام با اشاره به امنیت در جامعه و رشادت‌های رزمندگان و شهدا گفت: مردم ما باید قدر نعمت امنیت که امروز در جامعه اسلامی حاکم است باشند و همچنین قدر ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی را بدانند.

وی ادامه داد: امروز با وجودی که در اطراف کشور عزیز ما خرمنی از آتش برپاست و بالاخره ناامنی‌هایی که به چشم می‌خورد همه شاهد آن هستند که کشور عزیز ما در امنیت کامل به سر می‌برد و این آسان به دست نیامده است.

این مسؤول اضافه کرد: شهدای گران قدری را در عرصه تامین امنیت و اقتدار ایران تقدیم شده و جوان‌های عزیزی سلامتی خود را در این راه از دست دادند و اگر می‌بینیم که امروز دشمنان و مخصوصا تکفیری‌ها جرات نزدیک شدن به مرزهای جمهوری اسلامی را ندارند به خاطر رشادت‌های رزمندگان غیور اسلام در ۸ سال دفاع مقدس است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی استان ایلام گفت: دشمن می‌داند که نمی‌تواند در مصاف با رزمندگان حرفی برای گفتن داشته باشد و ما باید قدر رزمندگان اسلام و هم قدردان خون شهدا باشیم.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32