در ادامه حملات اسلام‌هراسی علیه مسلمانان آمریکا صورت گرفت؛

قتل بی‌رحمانه یک پیرزن مسلمان محجبه با ضربات چاقو در نیویورک

کد خبر: 8786
16/09/15 - 9:44 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، یک پیرزن ۶۰ ساله مسلمان در شهر نیویورک که حجاب به سر داشته، در حمله یک فرد ناشناس و به صورت بی‌رحمانه ای با ضربات چاقو به قتل رسید. این حادثه تقریبا ۲ هفته پس از کشته شدن امام جماعت بنگلادشی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، یک پیرزن ۶۰ ساله مسلمان در شهر نیویورک که حجاب به سر داشته، در حمله یک فرد ناشناس و به صورت بی‌رحمانه ای با ضربات چاقو به قتل رسید. این حادثه تقریبا ۲ هفته پس از کشته شدن امام جماعت بنگلادشی تبار مسجد کویینز و دستیارش اتفاق افتاده است.

نظمه خانم، یک معلم مدرسه بازنشسته است که همراه با شوهرش شمس العلم ۷۵ ساله، پس از خرید مایحتاج منزل، در راه رفتن به خانه بودند و مورد حمله قرار گرفتند. آن‌ها در لحظه جنایت تنها چند کوچه از خانه خود فاصله داشتند.

شوهر این زن مسلمان که دچار حمله آسم شده زمانی که به هوش می‌آید، همسرش را در پیاده روی کویینز در نیویورک در حالی پیدا می‌کند که یک چاقوی ۴ اینچی در قفسه سینه او فرو رفته است. نظمه خانم که در سال ۲۰۰۹ با همسرش از بنگلادش به آمریکا نقل مکان کرده‌اند در ماه ژوئن شهروندی آمریکا را به دست آورده بود.

او در لحظه مرگ به شوهرش می‌گوید: یک نفر مرا کشت!

شوهر او در حالی که فریاد زده و گریه می‌کرد در این باره گفت: همسرم لباس سنتی اسلامی و حجاب به تن داشت و باورم نمی شود که اینگونه در این کشور مورد قتل و جنایت قرار گرفت.

برپایه این گزارش به نقل از millenniumpost.in، همایون کبیر، برادرزاده قربانی که در نیروی پلیس کار می‌کند نیز گفت: ما زندگی بهتری در بنگلادش داشتیم!

محمد رحمان دیگر برادرزاده قربانی که مانند دیگر بستگان خانم معتقدند این یک جنایت نفرت محور بوده است نیز می گوید: مهاجمان تلفن همراه، کیف پول یا دیگر وسایل او را به سرقت نبرده‌اند. این یک جنایت نفرت محور بوده است و ما خواهان اجرای عدالت هستیم.

این درحالی است که بازرسان پلیس نیویورک بر این باور هستند که این جنایت با انگیزه دزدی اتفاق افتاده است!

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32