کد خبر: 8771
16/09/01 - 10:24 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از business-standard.com، مسئولین بانک استرالیایی وستپک تصمیم گرفته‌اند که حجاب شرکتی را به یونیفرم کارمندانشان اضافه کنند. قرار است کارلا زامپاتی، طرح استرالیایی، لباس محجبه‌ای برای کارمندان این بانک طراحی کند و این لباس تا سال ۲۰۱۷ آماده بهره‌برداری خواهد شد. این حرکت زمانی آغاز شد که […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از business-standard.com، مسئولین بانک استرالیایی وستپک تصمیم گرفته‌اند که حجاب شرکتی را به یونیفرم کارمندانشان اضافه کنند. قرار است کارلا زامپاتی، طرح استرالیایی، لباس محجبه‌ای برای کارمندان این بانک طراحی کند و این لباس تا سال ۲۰۱۷ آماده بهره‌برداری خواهد شد. این حرکت زمانی آغاز شد که بعضی از سازمان‌های استرالیایی دیگر چون بانک مشترک‌المنافع و اپتوس حجاب را به یونیفرم کارمندانشان اضافه کردند. به گفته سخنگوی بانک، حجاب جدید این بانک استرالیایی قرار است لوگوی بانک را همراه داشته و این اقدام بخشی از تلاش مسئولین بانک برای بها دادن به تنوع جمعیتی در محل کار می‌باشد.

سخنگوی بانک در این باره گفت: ما تصمیم گرفته‌ایم لباس حجاب شرکتی را به یونیفرم‌هایمان اضافه کنیم. این حجاب که به رنگ آبی دریا بوده و لگوی بانک وستپک به رنگ زغالی بر روی آن حک شده، ترکیب زیبایی خواهد داشت. و ما قصد داریم به این شیوه حمایتمان را از مردم نشان داده تا آنان در محیط کار احساس امنیت داشته باشند. کانی وهبه یکی از کارمندان مسلمان وستپک، شاخه سیدنی با استقبال از این طرح می‌گوید: من از اینکه می‌توانم در محل کار حجاب داشته باشم خوشحالم و این مسئله سبب خواهد شد تا دیگران بتوانند فرهنگ و سنت مرا بهتر بشناسند و با من بیشتر آشنا شوند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32