کد خبر: 8730
16/09/01 - 1:12 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از “باشگاه خبرنگاران جوان” ؛ حجاب گزینه انتخابی لباس فرم پلیس اسکاتلند برای زنان مسلمان شد. پلیس اسکاتلند خبر داد یونیفرم جدیدی برای زنان مسلمان با در نظر داشتن حجاب، طراحی شده است. به نوشته تلگراف، در راستای تشویق زنان مسلمان برای ملحق شدن به پلیس اسکاتلند، […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ، به نقل از “باشگاه خبرنگاران جوان” ؛ حجاب گزینه انتخابی لباس فرم پلیس اسکاتلند برای زنان مسلمان شد. پلیس اسکاتلند خبر داد یونیفرم جدیدی برای زنان مسلمان با در نظر داشتن حجاب، طراحی شده است. به نوشته تلگراف، در راستای تشویق زنان مسلمان برای ملحق شدن به پلیس اسکاتلند، حجاب هم بخشی از یونیفرم پلیس شد. پیش از این افسران مسلمان اجازه داشتند با اجازه حجاب اسلامی داشته باشند اما اکنون یونیفرم برای همین منظور برای زنان محجبه تهیه شده است.

گفته پلیس اسکاتلند اگر سیاه‌پوستان و اقلیت‌های قومی ۴ درصد جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند و پلیس بعد از چنین اقدامی گفت قصد دارد با جذب بیشتر اقلیت مسلمان سازمان پلیسی داشته باشد که نمادی از همه جامعه باشند. گزارشی از پلیس اسکاتلند حاکی از آن است که سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ تنها ۲٫۶ درصد درخواست برای ملحق شدن به پلیس از سوی اقلیت‌ها فرستاده شده بود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32