مسوول نمایندگی ولی فقیه در بسیج کیش :

تبلیغ حجاب به شیوه ای صحیح و با افراد زبده صورت گیرد

کد خبر: 857
15/05/10 - 7:42 ق.ظ

مسوول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش افزود : برای تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب و داشتن خروجی مثبت باید از روش های صحیح بهره گرفت .

تبلیغ حجاب
به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از ایرنا، حجت الاسلام میثم فراشی در نخستین نشست ‘فرهنگ یاران عفاف و حجاب ‘اظهار داشت : باید مراقب هجمه هایی باشیم که به شیوه های مختلف فرهنگ حجاب در کشور را نشانه گرفته اند .
 
وی با بیان اینکه تعداد زنان بدحجاب یا بی حجاب در جامعه بسیار کم است افزود : برای تبلیغ حجاب و عفاف باید از روش های جدید و صحیح تبلیغات و افراد زبده استفاده کرد تا بتوان شاهد خروجی مثبتی بود .

نماینده نهاد امام جمعه کیش نیز در این نشست نیز بر بکارگیری روش های جذاب و نو برای تبلیغ در این عرصه تاکید کرد و گفت: اقدامات ارزشمندی درراستای ترویج فرهنگ حجاب از سوی نهادهای مختلف صورت گرفته است که باید برای آگاهی مردم در جامعه معرفی شود .

وی نبود شیوه های جذاب و نو در تبلیغ را از اشکالات اساسی در پیاده کردن این فرهنگ بر شمرد و از تلاش پلیس کیش در اجرای طرح فرهنگ یاران عفاف و حجاب قدردانی کرد .

حجت الاسلام حقانی با بیان اینکه در بحث عفاف و حجاب باید از ظرفیت های مردمی و موسسات مردم نهاد استفاده کرد گفت : البته به شرطی که از روش های صحیح در این مسیر بهره بگیریم و از اعمال حرکت های اشتباه خودداری کنیم .

جعفری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش در ادامه این نشست به ظرفیت فرهنگیان و معلمان در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اشاره کرد و گفت : ارتباط دوستانه بین معلمان و دانش آموزان می تواند به ترویج این فرهنگ کمک کند .

سید مرتضی اولاد علی مسوول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: دشمن از طریق تهاجم فرهنگی، ترویج بدحجابی در سطح جامعه ، اصل و ریشه دین و اعتقادات جامعه از جمله حجاب را نشانه گرفته و لازم است قشرهای مختلف جامعه بویژه بانوان با پایبندی به اصول و ارزش های اسلامی دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید کنند.

طرح فرهنگ یاران عفاف و حجاب کیش با ابتکار فرماندهی انتظامی ویژه کیش در مدرسه فرهنگ و با حضور مسوول بسیج اصناف و فرهنگیان برگزار شد.

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32