آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8397
۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر در حوزه عفاف و حجاب استان فارس به‌همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس ، برگزار شد. سرهنگ پاسدار قادر شفیعی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس در این مراسم با تأکید بر […]

نفوذ دشمن

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایکنا ” ، مراسم تجلیل از خبرنگاران برتر در حوزه عفاف و حجاب استان فارس به‌همت معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس ، برگزار شد. سرهنگ پاسدار قادر شفیعی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس در این مراسم با تأکید بر نقش رسانه‌ها در تاثیرگذاری بر اذهان جامعه، گفت: حضور بانوان مؤمن با حجاب برتر اسلامی در عرصه‌های مختلف اجتماعی و اقتصادی به‌خصوص فعالیت‌های رسانه‌ای یکی از روش‌های موثر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه است.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب یکی از عوامل مهم موفقیت بانوان مومن مسلمان در اجتماع است، گفت: عفاف و حجاب شکل دهندۀ روابط صحیح اجتماعی و تقویت کننده روابط عاطفی در خانواده است. شفیعی افزود: کمرنگ کردن فرهنگ عفاف و حجاب در میان بانوان یکی از راهبردهای اصلی دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به بنیان‌های ارزشی و اعتقادی خانواده‌ها و جامعه ایران است. وی تجلیل از بانوان محجبۀ شاغل را از وظایف مهم مسئولان و مدیران دانست و افزود: یکی از مسائلی که دست اندکاران امور فرهنگی باید به آن توجه داشته باشند تجلیل از افراد شاخص و الگوهای برتر سَبک زندگی اسلامی است، تجلیل از بانوان محجبۀ شاغل تاثیر بسزایی در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اسلامی در ادارات دولتی و خصوصی خواهد داشت.

معاون روابط عمومی سپاه فجر در پایان با تاکید بر اینکه حرکتِ جامعه اسلامی در مسیر موفقیت و سعادت بدون عفاف و حجاب ممکن نیست، گفت: بانوان مومنِ محجبه یکی از ارکان اصلی تشکیل دهندۀ خانواده موفق و جامعه اسلامی برتر هستند. یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از بانوان خبرنگار طاهره کریمی از خبرگزاری تسنیم، زهرا عسکری از خبرگزاری ایکنا و فاطمه هاشمی نیک از خبرگزاری ایرنا که با حجاب برتر اسلامی در عرصه فعالیت‌های رسانه‌ای فعالیت دارند، تجلیل به‌عمل آمد.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32