کد خبر: 8389
16/07/24 - 9:51 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، غلامرضا جمالی‌زاده در مراسم افتتاح نمایشگاه نقاشی و گرافیک در ملایر اظهار کرد: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با همکاری کانون بسیج هنرمندان برپا شده است. وی بیان کرد: این نمایشگاه شامل ٣۶ اثر نقاشی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، غلامرضا جمالی‌زاده در مراسم افتتاح نمایشگاه نقاشی و گرافیک در ملایر اظهار کرد: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر با همکاری کانون بسیج هنرمندان برپا شده است. وی بیان کرد: این نمایشگاه شامل ٣۶ اثر نقاشی و گرافیک از هنرمندان ملایری در خصوص عفاف و حجاب است.

مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر افزود: این نمایشگاه به مناسبت پاسداشت هفته حجاب و عفاف و قیام خونین مسجد گوهرشاد مشهد علیه کشف حجاب شکل گرفته تا با این اقدام، هنرمندان نیز ایفای نقش کرده و تکلیف خود را در دفاع از حجاب انجام دهند. وی بیان کرد: این نمایشگاه تا پایان تیرماه ٩۵ از ساعت ٨ تا ١۴ برای بازدید عموم و علاقمندان در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در شهرک ولیعصر(عج) و میدان قائم(عج) دایر است.

جمالی‌زاده با بیان اینکه از ابتدای امسال بیش از ١٠ نمایشگاه با موضوعات مختلف در شهرستان ملایر برگزار شده است، افزود: تا پایان سال نیز بیش از ٣٠ نمایشگاه دیگر توسط هنرمندان این شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32