آخرین یادداشت

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

سبک زندگی فاطمی الگوی کامل زن معاصر

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از خبرگزاری «حوزه»، فاطمه آناستازیا یژووا، اندیشمند روس که پس از آشنایی با دین مبین اسلام حجاب را عاقلانه و با عشق کامل انتخاب کرد و معتقد است حجاب عین آزادی است.هفته‌نامه افق حوزه به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی حجاب و ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر

توزیع ۳۰۰ بسته موضوعی عفاف و حجاب در ابهر

کد خبر: 8383
۹۵/۰۵/۰۲ - ۱:۴۸ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، حجت‌الاسلام حسن محمدی اظهار کرد: حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است. وی با اشاره به کارکردهای اجتماعی رعایت حجاب اضافه کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس ” ، حجت‌الاسلام حسن محمدی اظهار کرد: حجاب همواره بخشی عمده از رسالت انبیاء و اولیاء ادیان و علما بوده است به طوری که یکی از وظایف علمای دین و جامعه مقوله عفاف است.

وی با اشاره به کارکردهای اجتماعی رعایت حجاب اضافه کرد: زن با رعایت حجاب اسلامی، به تهذیب و تزکیه نفس و ملکات نفسانی پرداخته و قرب الهی را فراهم می‌سازد. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه زنان با رعایت حجاب و عفاف علاوه بر تحکیم نظام خانواده افزوده و از انحلال کانون محکم زناشویی جلوگیری و امنیت اجتماعی را فراهم می‌کنند، گفت: حجاب و پوشش اسلامی و به تبع آن، حفظ نظام خانواده تامین‌کننده سعادت آدمی و منشاء قرب الهی هستند.

محمدی در ادامه به وظایف دستگاه‌های فرهنگی در راستای تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اشاره کرد و افزود: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر در این زمینه اقدامات متعددی را انجام می‌دهد. وی با اشاره به اینکه طی هفته عفاف و حجاب برنامه‌های مختلفی از جمله تجمع باشکوه مدافعان حریم خانواده در ابهر برگزار شد، اضافه کرد: در همین راستا نشست تخصصی عفاف و حجاب نیز برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر با بیان اینکه از دیگر اقدامات انجام شده در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب برگزاری گفتمان‎های موضوعی با عنوان عفاف و حجاب بود، افزود: برگزاری این برنامه با استقبال خوبی مواجه شده و برای تاثیرگذاری بیشتر پس از هفته حجاب نیز برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نمایشگاه موضوعی نیز در پارک پردیس ابهر ویژه بانوان در حال برگزاری است، تصریح کرد: در این راستا مشاوره‌های دینی با موضوع عفاف و حجاب ارائه می‌شود. رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ابهر همچنین از توزیع ۳۰۰ بسته فرهنگی با موضوع عفاف و حجاب نیز خبر داد و بیان کرد: این بسته‌ها شامل بنرها و پوسترهای موضوعی عفاف و حجاب و همچنین موضوعاتی درباره نقش تاثیرگذار رعایت حجاب در سالم‌سازی جامعه بود.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32