فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب

حجاب و عفاف عامل شکست دشمن در ناتوی فرهنگی است

کد خبر: 8380
16/07/23 - 1:47 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با بیان اینکه دشمن با رواج مدل‌های بیگانه در تبلیغ بی‌عفتی در جامعه تلاش می‌کند گفت: حجاب و عفاف قدرتی است که سقوط فرهنگ غربی را حتمی می‌سازد. حبیب‌الله سهرابی با تاکید بر تبلیغ و ترویج فرهنگ […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب با بیان اینکه دشمن با رواج مدل‌های بیگانه در تبلیغ بی‌عفتی در جامعه تلاش می‌کند گفت: حجاب و عفاف قدرتی است که سقوط فرهنگ غربی را حتمی می‌سازد. حبیب‌الله سهرابی با تاکید بر تبلیغ و ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در جامعه اظهار کرد: پذیرش حجاب و عفاف باعث استحکام بنیان خانواده‌ها می‌شود.

وی افزود: همان‌طور که رزمنده‌های ما در جنگ هشت سال دفاع مقدس با الهام گرفتن از ائمه اطهار و با رمز یا زهرا (س) توانستند دشمن را در جنگ سخت ناکام سازند امروزه بانوان ما وظیفه‌ای بس مهمتر را در جامعه برعهده دارند. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب گفت: بانوان ما در جنگ نرم باید با حفظ پوشش حجاب و عفاف در خانواده و تربیت فرزندان مذهبی، ولایی و زهرایی فرماندهانی باشند که با حجاب و عفاف خود سقوط دشمن را در جنگ نرم حتمی سازند. سهرابی تاکید کرد: زنان با تربیت فرزندانی موفق علاوه بر نهادینه کردن فرهنگ حجاب و عفاف در بین فرزندان خود آنها را به تحصیل و طی نمودن مدارج علمی تشویق نمایند چرا که قلم فرزندان ایرانی اسلحه‌ای قدرتمند برای نابودی اهداف شوم دشمنان است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32