کد خبر: 8356
16/07/23 - 9:16 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان “، نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و تبلیغی فرهنگ عفاف و حجاب با عنوان «فرشته‌ها دیده نمی‌شوند» به همت معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد، مشارکت واحد خواهران دبیرخانه کانون‌های مساجد این استان و کانون تخصصی عفاف و حجاب و کانون تبلیغاتی نور، در بجنورد […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان “، نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و تبلیغی فرهنگ عفاف و حجاب با عنوان «فرشته‌ها دیده نمی‌شوند» به همت معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد، مشارکت واحد خواهران دبیرخانه کانون‌های مساجد این استان و کانون تخصصی عفاف و حجاب و کانون تبلیغاتی نور، در بجنورد برپا شد.

معاون فرهنگی شهردار بجنورد در مراسم افتتاح این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب با هشت غرفه که مهم‌ترین غرفه‌های آن شامل مشاوره، تازه‌های کتاب، غرفه فروش محصولات فرهنگی تبلیغی و نیز بخش نمایش لباس‌های اسلامی، عکاسخانه، و نمایش پوسترهایی نمایشگاهی مرتبط با عفاف و حجاب برپاشده است.

محمد موفق افزود: این نمایشگاه به مدت دو هفته صبح و عصر برای بازدید علاقمندان و عموم مردم دایر است. وی افزود: علاوه بر فروش محصولات مرتبط با فرهنگ عفاف و حجاب، برگزاری نشست فرهنگی و نیز ارائه مشاوره و آموزش احکام نیز در برنامه این نمایشگاه گنجانده شده است. در استان خراسان شمالی از میان ۳۵۰ کانون فرهنگی هنری فعال، ۲۳ کانون در بحث ارزش‌های دینی همچون مهدویت، ایثار و شهادت، کتاب و کتابخوانی، آموزش و… به طور تخصصی فعالیت می‌کنند که کانون تخصصی عفاف و حجاب با فعالیت خواهران طلبه در مدرسه علمیه الزهرا (س) شهر بجنورد از سال ۹۱ فعالیت دارد.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32