کد خبر: 833
15/05/09 - 7:01 ق.ظ

برخی هم برای یافتن شغل مناسب به استفاده از نمادهای کفر مانند «صلیب» روی می آورند تا بلکه از این طریق بتوانند نظر صاحبان مشاغل را جلب کنند.

به گزارش پایگاه خبری حجاب به نقل از جام، جوانانی که بعد از فارغ التحصیل شدن کار مناسبی نمی توانند فراهم کنند و برای اینکه بتوانند نظر صاحبان مشاغل و مسئولان نهادها و سازمان ها را جلب کنند به تغییر نام اسلامی خود و تراشیدن ریش مجبور می شوند.

  برخی هم برای یافتن شغل مناسب به استفاده از نمادهای کفر مانند «صلیب» روی می آورند تا بلکه ظاهری شبیه غیر مسلمانان درست کنند تا جذب مشاغلی شوند که مسئولان آنها اسلام ستیز هستند.

دور انداختن حجاب در میان جوانان فرانسوی در بین دخترانی دیده می شوند که مجبور شده اند خلع حجاب کرده و با پوشش غربی برای دست یافتن به کار مناسب در جامعه اختناق آمیز فرانسه دست به این عمل بزنند.

 این دختران با گذشت سال ها که برای یافتن کار مناسب همه نهادها و سازمان ها را جستجو کرده اند، به این نتیجه می رسند که پوشش اسلامی تنها دلیلی است که صاحبان مشاغل را از قبول درخواست دختران مسلمان برای فعالیت منع می کند.

 لازم به ذکر است مقامات فرانسه همواره ادعای حقوق بشر و آزادی بیان و عقیده می کنند و این کشور را مهد حقوق انسان می دانند. در حالی که تبعیض نژادی و فرهنگی جامعه فرانسه و غرب را به جوامع منحط و بی ارزش تبدیل کرده است.

 

 

 

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32