کد خبر: 8320
16/07/18 - 11:09 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین درنشست هم اندیشی جمعیت بانوان فعال درعرصه فرهنگ دینی گفت: به منظور برنامه ریزی مناسب وساماندهی فعالیتها و بررسی مشکلات مربوط به بانوان تشکیل کارگروه ویژه حجاب و عفاف در قزوین ضروری است. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین درنشست هم اندیشی جمعیت بانوان فعال درعرصه فرهنگ دینی گفت: به منظور برنامه ریزی مناسب وساماندهی فعالیتها و بررسی مشکلات مربوط به بانوان تشکیل کارگروه ویژه حجاب و عفاف در قزوین ضروری است. مریم بیدخام افزود: رعایت حجاب موجب سلامت جامعه و تامین امنیت اجتماعی می شود اما علیرغم کارهای انجام شده در سه دهه گذشته وضعیت مناسبی نداریم و هنوز نیازمند اتخاذ تدابیر مناسب تری هستیم.

وی اضافه کرد: اگر حجاب وعفاف درجامعه اسلامی با جدیت رعایت شودشاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود لذا همه باید با استفاده از ابزارهای موجود و تریبونهایی که در اختیار داریم برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در استان تلاش کنیم. رئیس امور بانوان فرهیخته تبلیغات اسلامی استان هم در این نشست گفت: باید بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت ها برای ترویج سبک زندگی اسلامی اقدام کرده و با این کار از تهاجم فرهنگی غرب جلوگیری کنیم.

کبری یعقوبی افزود : با توجه به بالا بودن آمار طلاق در استان لازم است این آسیب با بررسی کارشناسی مورد توجه قرار گیرد و پیامدها و دستاوردهای آن برای ارائه راهکار عملی به مراکز تصمیم گیری ارسال شود. دبیر جمعیت فرهیخته بانوان تبلیغات استان قزوین هم در این جلسه گفت:جمعیت فرهیختگان وفعالان عرصه فرهنگ دینی استان قزوین از سال ۸۵ با عضویت ۵۰ نفر شکل گرفته است و این گروه توانسته در آسیب شناسی مسائل مربوط به بانوان گامهای موثری بردارد. بتول نظری پور افزود: این جمعیت تلاش می کند به دور از مسائل سیاسی و جناحی در کنار آسیب شناسی حوزه زنان راهکارهای عملی هم برای خروج از مشکلات ارائه کند و جمع بندی دستاوردهای جلسات را به تهران ارسال می کنیم تا مورد استفاده قرار گیرد. وی اضافه کرد:اعضا جمعیت از میان افراد اهل قلم، متخصصان کارشناس، خبرگان و فرهیختگان صاحب نظر و اساتید دانشگاه انتخاب شده اند تا بتوانند در رسیدن به اهداف پیش بینی شده تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32