کد خبر: 8320
16/07/18 - 11:09 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین درنشست هم اندیشی جمعیت بانوان فعال درعرصه فرهنگ دینی گفت: به منظور برنامه ریزی مناسب وساماندهی فعالیتها و بررسی مشکلات مربوط به بانوان تشکیل کارگروه ویژه حجاب و عفاف در قزوین ضروری است. […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” باشگاه خبرنگاران جوان ” ، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین درنشست هم اندیشی جمعیت بانوان فعال درعرصه فرهنگ دینی گفت: به منظور برنامه ریزی مناسب وساماندهی فعالیتها و بررسی مشکلات مربوط به بانوان تشکیل کارگروه ویژه حجاب و عفاف در قزوین ضروری است. مریم بیدخام افزود: رعایت حجاب موجب سلامت جامعه و تامین امنیت اجتماعی می شود اما علیرغم کارهای انجام شده در سه دهه گذشته وضعیت مناسبی نداریم و هنوز نیازمند اتخاذ تدابیر مناسب تری هستیم.

وی اضافه کرد: اگر حجاب وعفاف درجامعه اسلامی با جدیت رعایت شودشاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود لذا همه باید با استفاده از ابزارهای موجود و تریبونهایی که در اختیار داریم برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در استان تلاش کنیم. رئیس امور بانوان فرهیخته تبلیغات اسلامی استان هم در این نشست گفت: باید بتوانیم با استفاده از همه ظرفیت ها برای ترویج سبک زندگی اسلامی اقدام کرده و با این کار از تهاجم فرهنگی غرب جلوگیری کنیم.

کبری یعقوبی افزود : با توجه به بالا بودن آمار طلاق در استان لازم است این آسیب با بررسی کارشناسی مورد توجه قرار گیرد و پیامدها و دستاوردهای آن برای ارائه راهکار عملی به مراکز تصمیم گیری ارسال شود. دبیر جمعیت فرهیخته بانوان تبلیغات استان قزوین هم در این جلسه گفت:جمعیت فرهیختگان وفعالان عرصه فرهنگ دینی استان قزوین از سال ۸۵ با عضویت ۵۰ نفر شکل گرفته است و این گروه توانسته در آسیب شناسی مسائل مربوط به بانوان گامهای موثری بردارد. بتول نظری پور افزود: این جمعیت تلاش می کند به دور از مسائل سیاسی و جناحی در کنار آسیب شناسی حوزه زنان راهکارهای عملی هم برای خروج از مشکلات ارائه کند و جمع بندی دستاوردهای جلسات را به تهران ارسال می کنیم تا مورد استفاده قرار گیرد. وی اضافه کرد:اعضا جمعیت از میان افراد اهل قلم، متخصصان کارشناس، خبرگان و فرهیختگان صاحب نظر و اساتید دانشگاه انتخاب شده اند تا بتوانند در رسیدن به اهداف پیش بینی شده تاثیرگذار باشند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32