آخرین یادداشت

مساله فقط یک روسری است؟

مساله فقط یک روسری است؟

به گزارش پایگاه خبری حجاب غ به نقل از گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم،آزادی زنان به معنای انتخاب پوشش توسط آنها یک نشانی اشتباه است چرا که پرسودترین صنعت دنیا، ایجاب می‌کند که زنان به نحوی لباس بپوشند که مردان دوست دارند و مردان دنیای مدرن از لباس‌های تحریک‌کننده استقبال می‌کنند ...

پیوند ها

 
qomnews   hejabnews   qomnews   qomnews
 
کد خبر: 8265
۹۵/۰۴/۲۳ - ۹:۴۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام علیمراد یوسفی راد با حضور در جمع طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان صحنه عنوان داشت: حجاب و عفاف در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای دارد به عبارتی می توان گفت حجاب میوه عفاف و عفاف ریشه حجاب […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، حجت الاسلام علیمراد یوسفی راد با حضور در جمع طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا (س) شهرستان صحنه عنوان داشت: حجاب و عفاف در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای دارد به عبارتی می توان گفت حجاب میوه عفاف و عفاف ریشه حجاب است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه اظهار داشت: حجاب و عفاف همچون دوبال پرواز بوده و منشأ آن در دین اسلام و قرآن کریم است، حجاب از باورها و اعتقادات دین نشأت گرفته است. وی افزود: جایگاه عفاف و حجاب نه تنها در دین اسلام بلکه در همه ادیان و دوره های تاریخی بسیار والا و حائز اهمیت می باشد، نقش حجاب در شکل گیری بنیان خانواده و نظام جامعه و استحکام آن در همه ادیان و مذاهب نقش مهم و غیرقابل انکار بوده است.

حجت الاسلام یوسفی راد ابراز داشت: در طول تاریخ هزینه های زیادی برای ضربه زدن به جوانان و خانواده ها از طریق بی حجابی و بی عفتی صرف شده است و زن را بهانه و ابزاری برای تزلزل جوامع اسلامی قرار داده اند. وی تصریح کرد: اقدامات دشمنان بر علیه بانوان عفیف و هدف قرار دادن عفاف و حجاب آن ها نشان از اهمیت این باور و مقوله اعتقادی دارد که مستثمران و صاحبان امپراطوری رسانه ای به دنبال تغییر سبک زندگی مردم در جوامع اسلامی هستند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه گفت: دشمنان اسلام با تضعیف بنیان خانواده ها از طریق زنان و بانوان می توانند جامعه را بر اساس خواست خود تغییر دهند لذا با توجه به سرمایه گذاری های کلان دشمن می توان به جایگاه والا و با اهمیت عفاف و حجاب در جامعه پی برد. وی یادآور شد: امروزه عده ای درصدد کمرنگ ساختن نقش خطیر عفاف و حجاب و بی اهمیت جلوه دادن آن در جامعه هستند تا بدینوسیله اهداف خود که همان سلطه بر افکار و عقاید مسلمانان است را تحقق بخشند.

حجت الاسلام یوسفی راد در پایان بیان داشت: زن محجبه نماد پاکی در جامعه است لذا دشمنان این نماد پاکی را سدی در برابر هجمه های خود می دانند و با طرح ریزی و ارائه استراتژی های مختلف درصدد آلوده ساختن بانوان پاکدامن به بی عفتی و بی بندوباری می باشند.

انتهای پیام/

    پاسخ دهید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

مشترک خبرنامه شوید!


اخبار ویژه حجاب نیوز از طریق ایمیل برای مشترکین خبرنامه ارسال می گردد.

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32