کد خبر: 8221
16/07/12 - 12:04 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه “، طلاب فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد سطح سه، با همکاری اعضای انجمن عطرهای ماندگار این مدرسه با هدف فرهنگ سازی بین نسل آینده و تشویق دختران باحجاب و ترویج حجاب در سطح شهرستان، طرح دختران بهشتی را برگزار می کنند. بر […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه “، طلاب فرهنگی مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد سطح سه، با همکاری اعضای انجمن عطرهای ماندگار این مدرسه با هدف فرهنگ سازی بین نسل آینده و تشویق دختران باحجاب و ترویج حجاب در سطح شهرستان، طرح دختران بهشتی را برگزار می کنند. بر اساس این گزارش، علاوه بر توزیع پوسترهای تبلیغاتی این طرح که در نماز عید فطر به اطلاع عموم رسید بانوان برگزار کننده این مسابقه از طریق ارتباط چهره به چهره با کودکان ۴ تا ۱۱ ساله به اطلاع رسانی طرح پرداختند. مهلت ارسال عروسک های محجبه برای شرکت در مسابقه « عروسک های بهشتی» که یکی دیگر از اهداف آن آموزش حجاب به کودکان است تا ۱۳ مردا تعیین شده است.

اختتامیه این مسابقه همزمان با روز ملی دختران و میلاد حضرت معصومه(س) در مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) میبد و با حضور شرکت کنندگان در مسابقه و اهدای جوایز خواهد بود. گفتنی است : برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب همراه با غرفه های متنوع و نیز نمایش عروسک های محجبه از دیگر برنامه های این روز عنوان شده است.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32