مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین

سرمایه گذاری کلان دشمن برای بی عفتی جامعه ایران

کد خبر: 8159
16/07/10 - 10:38 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، خانم چیت سازان، مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین ، در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین، به مسئله ترویج عفاف وحجاب در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان سرمایه گذاری فراوانی در رابطه با ترویج بی عفتی […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” حوزه ” ، خانم چیت سازان، مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین ، در جمع طلاب و اساتید مدرسه علمیه خواهران کوثر قزوین، به مسئله ترویج عفاف وحجاب در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان سرمایه گذاری فراوانی در رابطه با ترویج بی عفتی و کم رنگ نمودن ارزش های اسلامی درجامعه انجام داده اند و امروز وظیفه همه متولیان فرهنگی حساس و خطیر است.

وی ادامه داد: امروز باید تلاش نماییم که مسئله عفاف و حجاب را در بین خانواده ها و بانوان جامعه اسلامی گسترش داده و از تاثیرگذاری تهاجم فرهنگی دشمن بکاهیم.

مدیر مدرسه علمیه خواهران کوثر به نقش مهم و تاثیرگذار طلاب حوزه های خواهران در موضوع عفاف و حجاب اشاره کرد و عنوان داشت: رسالت بانوان طلبه در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب بسیارسنگین است. استاد حوزه علمیه خواهران قزوین ادامه داد: ازآنجایی که بانوان طلبه هم دین را می شناسند و هم در عمل به وظایف دینی موفق هستند، درخصوص مساله فرهنگ عفاف و حجاب نیز به طورخاص، می توانند اثر گذار باشند.

چیت سازان تصریح کرد: طلاب خواهرمی توانند در مرحله اول خانواده ها و سپس با حضور حضور در بین اقشار مختلف مردم این موضوع مهم را فرهنگ سازی نمایند.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32