کد خبر: 8147
16/07/10 - 1:24 ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا ” ، خدیجه دلجو ؛ مسئول سازمان بسیج بانوان مهندس کشور ، با تاکید بر اهمیت هفته عفاف و حجاب به تبیین و تشریح برنامه ­های سازمان بسیج بانوان مهندس در سطح کشور پرداخت و گفت: این نشست با حضور جمعی از بانوان کشور […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” ایرنا ” ، خدیجه دلجو ؛ مسئول سازمان بسیج بانوان مهندس کشور ، با تاکید بر اهمیت هفته عفاف و حجاب به تبیین و تشریح برنامه ­های سازمان بسیج بانوان مهندس در سطح کشور پرداخت و گفت: این نشست با حضور جمعی از بانوان کشور به منظور بررسی موفقیت زنان و مردان موفق از دیدگاه اسلام برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این نشست در هفته عفاف و حجاب از هفته آینده برگزار می شود، ادامه داد: همچنین برنامه ‌ای با عنوان دیدار بانوان مهندسان صنعتی با ائمه جمعه در دفتر ائمه جمعه تمامی استان­ های کشور در این هفته برگزار خواهد شد. دلجو مصاحبه با زنان شاخص و طراز انقلاب در حوزه حجاب و عفاف را یکی از برنامه­ های این سازمان بیان کرد و افزود: این برنامه در تمامی استان ­ها و با حضور آحاد مردم برگزار خواهد شد و متولی اجرایی این برنامه جامعه زنان است. دلجو با تاکید بر شناسایی و معرفی زنان محجبه کارآفرین در عرصه صنعت اظهار داشت: شناسایی و معرفی این بانوان در قالب کتابچه ای با عنوان «برترین ­های صنعت» در تمامی استان­ ها با حضور بانوان در این هفته برگزار خواهد شد و مسئول اجرایی این برنامه مسئولان سپاه استانی هستند.

وی یکی از برنامه­ های هفته عفاف و حجاب را تجلیل از همسران مدافعان حرم با هدف تبیین آرمان­های مدافعان حرم بیان کرد و گفت: تجلیل از خانواده­های مدافع حرم در استان­ها برگزار می ­شود. مسئول سازمان بسیج بانوان مهندس کشور با اشاره به برگزاری ویدئو کنفرانس مسئولان خواهران مهندسان صنعتی سپاه­های استانی و وزاتخانه­ها اظهار داشت: این برنامه در سالن بسیج جامعه زنان کشور برگزار خواهد شد و متولی اجرایی این برنامه سازمان بسیج مهندسان صنعتی است. هفته عفاف و حجاب از ۱۹ تا ۲۵ تیرماه در سراسر کشور برنامه های مختلفی برگزار می شود.

انتهای پیام /

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32