کد خبر: 8114
16/07/04 - 10:56 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حسن مظفری ؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان ، در کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف آموزش و پرورش صورت گرفته است. وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ناحیه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حسن مظفری ؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان ، در کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف آموزش و پرورش صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان در ارزیابی سال‌جاری در بین ادارات شهرستان زنجان موفق شده به عنوان برترین دستگاه در زمینه ترویج حجاب و عفاف انتخاب شود، عنوان کرد: همین موضوع موجب تجلیل از آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان در شورای معاونان اداره‌کل آموزش و پرورش شده است. مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به اینکه چک‌ لیست‌های بررسی وضعیت فعالیت ادارات در زمینه فعالیت‌های حوزه ترویج حجاب و عفاف توسط فرمانداری زنجان به ادارات ارسال شده بود، عنوان کرد: ناحیه ۲ توانست با کسب بیشترین امتیاز رتبه نخست شهرستان را در این زمینه از آن خود کند.

کارشناس امور زنان و جوانان آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان نیز در این جلسه با اشاره به معیارهای ۱۰ گانه برای بررسی وضعیت حجاب و عفاف تصریح کرد: پایش و بررسی وضعیت عفاف و حجاب ترویج حجاب و عفاف، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع­‌سازی و خدمات فرهنگی و هنری و تبلیغی عفاف و حجاب از جمله این اقدامات است. السانا حسینی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مشاوره­ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی و حمایت از آثار و تولیدات فرهنگی و هنری عفاف و حجاب از دیگر بخش‌های این معیار است،

افزود: تشویق و ترغیب، ارشاد و راهنمایی متخلفان و متمردین و نظارت و ارزیابی رعایت عفاف و حجاب دیگر بخش‌های این معیار است. کارشناس امور زنان و جوانان آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به اینکه این معیارها هر یک خود زیر مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را به دنبال دارد، اضافه کرد: این اقدامات در راستای ترویج، معرفت ­افزایی و نهادینه ­سازی فرهنگ در حوزه­ حجاب و عفاف در بین افراد جامعه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32