کد خبر: 8114
16/07/04 - 10:56 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حسن مظفری ؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان ، در کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف آموزش و پرورش صورت گرفته است. وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ناحیه […]

به گزارش پایگاه خبری حجاب ؛ به نقل از ” فارس” ، حسن مظفری ؛ مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان ، در کمیته صیانت از فرهنگ حجاب و عفاف اظهار کرد: اقدامات خوبی در زمینه حجاب و عفاف آموزش و پرورش صورت گرفته است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان در ارزیابی سال‌جاری در بین ادارات شهرستان زنجان موفق شده به عنوان برترین دستگاه در زمینه ترویج حجاب و عفاف انتخاب شود، عنوان کرد: همین موضوع موجب تجلیل از آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان در شورای معاونان اداره‌کل آموزش و پرورش شده است. مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به اینکه چک‌ لیست‌های بررسی وضعیت فعالیت ادارات در زمینه فعالیت‌های حوزه ترویج حجاب و عفاف توسط فرمانداری زنجان به ادارات ارسال شده بود، عنوان کرد: ناحیه ۲ توانست با کسب بیشترین امتیاز رتبه نخست شهرستان را در این زمینه از آن خود کند.

کارشناس امور زنان و جوانان آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان نیز در این جلسه با اشاره به معیارهای ۱۰ گانه برای بررسی وضعیت حجاب و عفاف تصریح کرد: پایش و بررسی وضعیت عفاف و حجاب ترویج حجاب و عفاف، تدوین و ترویج منشور عفاف و حجاب، آموزش و اقناع­‌سازی و خدمات فرهنگی و هنری و تبلیغی عفاف و حجاب از جمله این اقدامات است. السانا حسینی با اشاره به اینکه ارائه خدمات مشاوره­ای، فضاسازی و تبلیغات محیطی و حمایت از آثار و تولیدات فرهنگی و هنری عفاف و حجاب از دیگر بخش‌های این معیار است،

افزود: تشویق و ترغیب، ارشاد و راهنمایی متخلفان و متمردین و نظارت و ارزیابی رعایت عفاف و حجاب دیگر بخش‌های این معیار است. کارشناس امور زنان و جوانان آموزش و پرورش ناحیه ۲ زنجان با اشاره به اینکه این معیارها هر یک خود زیر مجموعه‌ای از فعالیت‌ها را به دنبال دارد، اضافه کرد: این اقدامات در راستای ترویج، معرفت ­افزایی و نهادینه ­سازی فرهنگ در حوزه­ حجاب و عفاف در بین افراد جامعه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شبکه های اجتماعی

     
           

آخرین اخبار

خوراک حجاب نیوز

اگر میخواهید مطالب حجاب نیوز را از دست ندهید، مشترک خوراک حجاب نیوز شوید!

feed32